Nauka gry

Artur Lesicki Online

Wynajmując u nas gitarę otrzymasz kod dostępowy, który upoważnia do zarejestrowania się w pakiecie Premium z 2-miesięcznym bezpłatnym dostępem do nauki gry online w szkole Artura Lesickiego.

Szkoła Gitary „Artur Lesicki Online” (www.arturlesicki.online) to nowatorska forma rozpowszechnienia wiedzy o sztuce gitarowej na niespotykaną dotąd w naszym kraju skalę. Szkoła oferuje kursy nauki zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Możliwość kontaktu z profesjonalnymi muzykami oraz korzystania z ich unikalnego doświadczenia, zdobytego podczas pracy koncertowej i studyjnej.

Kursy multimedialne zawierają wiele godzin intensywnej nauki gry na gitarze na najwyższym poziomie nauczania. Oferta kursów jest regularnie aktualizowana i rozwijana. Użytkownicy mają dostęp do dedykowanej Bazy Wiedzy, a także możliwość interakcji na Forum Szkoły. Mogą także dzielić się swoimi postępami w formie video z wykładowcami. Regularnie, raz w miesiącu prowadzone są Webinaria z udziałem wykładowców.

Pakiet Premium w szczególności obejmuje:

  • Dostęp do wszystkich materiałów znajdujących się na platformie
  • Ponad 100 odcinków kursów – regularnie aktualizowana i rozwijana gitarowa wiedza!
  • Baza Wiedzy
  • Aktywny uczestnik Forum
  • Wszystkie aktualizacje w cenie

Udział w kursach „Artur Lesicki Online” pozwoli Wam na opanowanie umiejętności warsztatowych dotyczących gry na gitarze elektrycznej i akustycznej na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę według autorskiego programu Artura Lesickiego, sprawdzonego w toku 25–letniego doświadczenia pedagogicznego.

Program skierowany jest zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gitarą, jak i tych, którzy chcą wszechstronnie rozwinąć posiadane już umiejętności techniczne, opanować na wyższym poziomie sztukę akompaniamentu akordowego w różnych stylach muzyki rozrywkowej, rozwijać i doskonalić zagadnienia związane z improwizacją, a także nauczyć się samodzielnego opracowywania utworów

Serdecznie polecamy!

Wybrane kolekcje gitar dostępne w naszym sklepie

Gitary klasyczne (205)

Gitary elektryczne (1593)

Gitary basowe (538)

Gitary akustyczne (217)

Sprawdź także w naszym artykule jak zacząć naukę gry na gitarze: Nauka gry na gitarze – od czego zacząć

Powiązane Artykuły