Gitary elektryczne (2247)

Pianina cyfrowe (678)

Gitary elektro-akustyczne (641)

Gitary basowe (576)

Nagłośnienie sceniczne (517)

Gitary akustyczne (231)

Mikrofony (350)

Wzmacniacze gitarowe (257)

Syntezatory dźwięku (257)

Keyboardy (191)

Gitary klasyczne (177)

Trąbki (130)

Konsolety (124)

Saksofony (107)

Efekty gitarowe (69)

Skrzypce (54)

Monitory studyjne (95)

Klarnety (93)

Wzmacniacze basowe (64)

Interfejsy audio (53)

Puzony (77)

Flety (74)

Ukulele (44)

Wiolonczele (66)

Gitary elektro-klasyczne (65)

Klawiatury sterujące (40)

Głowy ruchome (80)

Sakshorn (55)

Tuby (59)

Pianina akustyczne (45)

Samplery i kontrolery (44)

Preampy (56)

Wzmacniacze akustyczne (39)

Reflektory (55)

Kolumny basowe (39)

Perkusje elektroniczne (38)

Akordeony (36)

Fortepiany (38)

Stacje robocze (24)

Zestawy oświetleniowe (40)

Rejestratory dźwięku (16)

Korektory i procesory (28)

Kolumny gitarowe (19)

Waltornie (23)

Mandoliny (6)

Organy (14)

Altówki (12)

Oboje (23)

Eufonium (19)

Wzmacniacze słuchawkowe (16)

KOLEKCJE

Kim jesteśmy

Jesteśmy ogólnopolską wypożyczalnią instrumentów muzycznych online i współpracujemy ze sklepami muzycznymi w całej Polsce. Wybierasz produkt do wynajmu prosto z oferty naszych partnerskich sklepów partnerskich.

Dzięki nam zyskujesz dostęp do znakomitych instrumentów muzycznych bez konieczności ich kupowania. Jeśli marzysz o rozwoju swojej pasji, wybierz instrument swoich marzeń i skorzystaj z naszej oferty. Zyskasz spełnienie w trakcie tworzenia muzyki, radość z postępów w nauce gry, a przede wszystkim poczucie szczęścia i euforii w obcowaniu z muzyką. Tego właśnie Ci życzymy!

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z wieloma sklepami muzycznymi w Polsce, a nasz system rezerwacji online pozwala na elastyczną konfigurację produktów, akcesoriów oraz usług dodatkowych w trakcie trwania okresu najmu. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę instrumentów nawiązując współpracę ze szkołami i nauczycielami nauki gry na instrumentach. Sprawdź czy mamy sprzęt, który Cię interesuje. Jeśli go nie znajdziesz, skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko żeby go dla Ciebie zdobyć!

Elastyczna subskrypcja instrumentów muzycznych

Wypożycz, przetestuj, korzystaj. Spełniaj swoje marzenia!

Wybierz minimalny okres najmu i korzystaj ze sprzętu płacąc przystępne, miesięczne raty. Po upływie minimalnego okresu najmu kontynuuj wynajem, albo skorzystaj z pozostałych opcji (zwrot lub wykup). Rata najmu jest tym niższa, im dłuższy jest minimalny okres najmu wybrany przez Ciebie w umowie.

Jeśli okaże się, że wypożyczyłeś instrument muzyczny „stworzony dla Ciebie”, możesz go od nas wykupić w dowolnym momencie. Możesz także kontynuować wynajem tak długo, aż produkt zostanie całkowicie spłacony. Na stronie każdego produktu znajdziesz suwak z wartościami opcjonalnego wykupu. Pełną tabelę wartości wykupu w poszczególnych miesiącach od początku umowy najmu znajdziesz w ofercie, którą otrzymasz w trakcie zawierania umowy, a także w samej umowie najmu.

W każdej chwili po upływie minimalnego okresu najmu możesz zwrócić do nas wypożyczony sprzęt. Przywieź go wówczas do Sklepu Partnerskiego, w którym odebrałeś swój sprzęt przed wynajmem. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Subskrypcja instrumentów muzycznych to nowość na rynku. Wynajmujemy nowe instrumenty, które wybierasz z bogatej oferty sklepów muzycznych w całej Polsce.

Wynajem i sprzedaż sprzętu muzycznego

Vibe to kompleksowy program wynajmu i sprzedaży sprzętu muzycznego. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej doświadczeni muzycy.

Wszystkie produkty dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży to kolekcje znanych, topowych marek. Procedura najmu jest bardzo prosta i można w pełni zrealizować ją zdalnie. Po podpisaniu umowy i uregulowaniu pierwszej wpłaty pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera.

Wypożyczalnia sprzętu muzycznego

Wypożyczalnia sprzętu muzycznego jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zaczyna naukę gry na instrumencie, nie ma akurat środków na zakup sprzętu lub chce sprawdzić dany model przed zakupem itp. Oferowane przez nas usługi to wygodny, prosty i niedrogi sposób na to, by dokładnie zapoznać się ze sprzętem.

Z wypożyczalni może korzystać każdy, kto niezależnie od powodów nie chce na razie decydować się na kupno. Niewysoki abonament daje możliwość korzystania ze sprzętu w domowym zaciszu, a także na zajęciach czy nawet na występach. Po upływie minimalnego okresu najmu sprzęt można dalej wynajmować, oddać/wymienić albo kupić.

Sklep ze sprzętem muzycznym

Vibe to wypożyczalnia instrumentów online, ale w pewnym sensie także internetowa kolekcja sprzętu do sprzedaży. Jeśli wynajęty sprzęt wyjątkowo Ci się spodoba, możesz go wykupić na własność – od razu, wpłacając ustaloną kwotę albo spłacając do końca jego wartość, regulując pozostałe raty. W ten sposób masz szansę zdobyć potrzebny sprzęt muzyczny wraz z akcesoriami.

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje kolekcje wielu partnerskich sklepów z całej Polski. Dzięki temu możemy cały czas ją rozszerzać i dywersyfikować. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą – pomożemy dobrać odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz jakieś pytania? Jeśli potrzebne jest Ci fachowe wsparcie – skontaktuj się z nami!