Wyświetlanie 1–24 z 63 wyników

Wypożyczalania gitar basowych

Wzmacniacze basowe to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia każdego basisty. Sprzęt nagłośnieniowy tego typu jest jednak dość kosztowny. Jeśli aktualnie nie posiada się środków albo nie chce się wydawać pieniędzy w ciemno, doskonałym rozwiązaniem jest wynajem. Vibe jako pierwsza ogólnopolska wypożyczalnia instrumentów online daje możliwość korzystania z markowego sprzętu muzycznego w ramach niewysokiego abonamentu.

Wzmacniacz basowy

Vibe prowadzi kompleksowy wynajem i sprzedaż interfejsów audio. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej doświadczeni muzycy. W ofercie znajdziecie zarówno bardzo cenione, droższe modele, jak i tańsze, w sam raz do nauki, takie jak Kustom KXB 20.

Wszystkie produkty dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży to artykuły znanych marek, takich jak np. Fender, Markbass, czy Orange. Procedura najmu jest bardzo prosta i można w pełni zrealizować ją zdalnie. Po podpisaniu umowy i uregulowaniu pierwszej wpłaty pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera.

Wynajmij wzmacniacz basowy

Wypożyczalnia wzmacniaczy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zaczyna naukę gry, nie ma akurat środków na zakup sprzętu, lub chce sprawdzić dany model przed zakupem itp. Oferowane przez nas usługi to wygodny, prosty i niedrogi sposób na to, by dokładnie zapoznać się ze sprzętem.

Z wypożyczalni może korzystać każdy, kto niezależnie od powodów nie chce na razie decydować się na kupno. Niewysoki abonament daje możliwość korzystania ze sprzętu w domowym zaciszu, a także na zajęciach czy nawet na występach. Po upływie minimalnego okresu najmu sprzęt można dalej wynajmować, oddać/wymienić albo kupić.

Vibe to wypożyczalnia instrumentów online, ale w pewnym sensie także internetowy sklep ze sprzętem. Jeśli wynajęty sprzęt wyjątkowo Ci się spodoba, możesz go wykupić na własność – od razu, wpłacając ustaloną kwotę albo spłacając do końca jego wartość, regulując pozostałe raty. W ten sposób masz szansę zdobyć potrzebny sprzęt muzyczny wraz z akcesoriami.

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje asortyment wielu partnerskich sklepów z całej Polski. Dzięki temu możemy cały czas ją rozszerzać i dywersyfikować. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą – pomożemy dobrać odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz jakieś pytania? Jeśli potrzebne jest Ci fachowe wsparcie – skontaktuj się z nami!