Vibe

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH

Dzięki współpracy z Vibe możesz zwiększyć swoją sprzedaż! Kupujemy od Ciebie produkty z Twojej oferty i wynajmujemy je naszym Klientom.

Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 510 510 092,  na adres mail info@vibe.pl lub podaj nam swoje dane kontaktowe:

  Udowodnij, że jesteś człowiekiem, wybierając klucz.

  Co zyskujesz we współpracy w Vibe?

  SPRZEDAŻ

  DODATKOWA SPRZEDAŻ

  Dzięki naszej ofercie współpracy możesz dotrzeć do nowej grupy Klientów i zwiększyć sprzedaż swojego sklepu oraz zakres świadczonych usług. Ty sprzedajesz swoje produkty do nas, a my wynajmujemy je Klientom.  Średnia wartość koszyka zakupów wielokrotnie przekracza zakupy gotówkowe. Jeśli sprzedajesz instrumenty lub sprzęt muzyczny, dołącz do nas!

  REMARKETING

  REMARKETING PRODUKTÓW

  Produkty po wynajmach, które od nas odkupujesz w cenie, którą sam ustalasz, to świetna okazja na dodatkową sprzedaż! Pamiętaj, że to Ty decydujesz czy i po jakiej cenie odkupisz od nas sprzęt! Dzięki atrakcyjnym warunkom współpracy z platformą Vibe pozyskasz dodatkowe źródło zaopatrzenia w sprawdzone, instrumenty i będziesz mógł ponownie sprzedać je na rynku.  Dotychczasowemu Klientowi możemy natomiast zaoferować kolejny produkt z Twojej oferty. Masz pełną kontrolę nad cenami sprzedaży i odkupu.

  WSPARCIE IT

  TECHNOLOGIE I WSPARCIE IT

  Nasze usługi oferujemy zarówno bezpośrednio poprzez naszą platformę www.vibe.pl, jak i prosty formularz najmu dostępny po wybraniu przycisku "Wynajmij" umieszczanego na kartach produktowych w Twoim sklepie online. Integracja ze sklepem internetowym Partnera zajmuje dosłownie chwilę. Do Twojej dyspozycji jest dedykowana platforma transakcyjna Vibe, dzięki której w bardzo wygodny sposób kontrolujesz transakcje i rozliczasz ich przebieg. Wszelkie procesy integracji baz danych są w pełni zautomatyzowane.

  USŁUGI

  DODATKOWE USŁUGI

  Dzięki umowom wynajmu, możesz także realizować sprzedaż dodatkowych usług w trakcie trwania umowy najmu z Klientem (np. wsparcie techniczne online, indywidualna konfiguracja sprzętu u Klienta, opieka i wsparcie w trakcie całej umowy najmu). Ty definiujesz zakres usług, a my dbamy o ich promocję. 

  JAK TO DZIAŁA

  Uruchomienie współpracy z nami jest niezwykle proste, a nasza platforma transakcyjna jest bardzo intuicyjna.
  BAZA PRODUKTOWA

  ZDEFINIUJ TWOJĄ OFERTĘ PRODUKTÓW DEDYKOWANYCH DO WYNAJMU

  Po zawarciu umowy zintegrujemy Twoją bazę produktową z naszym systemem poprzez udostępnione przez Ciebie pliki lub dedykowane API.

  PARAMETRY OFERTY

  USTAW PARAMETRY TWOJEJ OFERTY

  W panelu użytkownika Vibe ustawisz wszystkie parametry niezbędne do oferowania Twoich produktów w formie wynajmu. Możesz nimi dowolnie zarządzać, przypisując określone współczynniki ceny dla całych kategorii produktowych, bądź indywidualnie dla wybranych produktów. W momencie otrzymania zamówienia, Vibe zakupi od Ciebie produkty w celu wynajmu, zgodnie ze zdefiniowanymi przez Ciebie parametrami. Tu także zdefiniujesz świadczone przez Ciebie usługi do realizacji w trakcie najmu.

  INTEGRACJA Z TWOIM ECOMMERCE

  BUDUJ SWÓJ DODATKOWY KANAŁ SPRZEDAŻY W FORMIE WYNAJMU POPRZEZ SWÓJ ECOMMERCE

  Dzięki aktywności marketingowej online Vibe, a także pozycjonowaniu Twojej platformy e-Commerce, pojawią się Klienci zainteresowani wynajmem instrumentów. To jest Twój dodatkowy kanał sprzedaży. Wprowadź do platformy transakcyjnej odpowiednio wiele akcesoriów i usług powiązanych z danymi instrumentami, aby nasi Klienci mogli skorzystać z dodatkowych opcji w trakcie wypełniania formularza najmu Vibe.

  USŁUGI

  REALIZUJ DODATKOWE USŁUGI

  W programie Vibe możesz świadczyć Klientom dodatkowe usługi zarówno przed rozpoczęciem najmu, jak i w trakcie jego trwania. Nasi Klienci oczekują kompleksowej obsługi, na przykład ustawienia fabrycznie nowego  instrumentu lub instalacji dodatkowego oprogramowania. W trakcie trwania umowy najmu, nasi Partnerzy świadczą także usługi  zdalnego doradztwa lub serwisu technicznego. Oferujemy także pakiety nauki gry. Przy tej okazji możesz oferować dodatkowe akcesoria i produkty, także w formie subskrypcji!

  SERIA SELECT

  SPRZEDAWAJ PRODUKTY PO WYNAJMACH

  Jeśli Klient nie zdecyduje się na wykup przedmiotu najmu, odkupujesz go od nas po określonej przez Ciebie z góry cenie, z uwzględnieniem stanu technicznego instrumentu, Dzięki temu możesz go ponownie sprzedać na rynku wtórnym jako seria „SELECT”, a dotychczasowemu Klientowi zaoferować inny produkt do wynajmu. Zapłać z odroczonym terminem płatności, co pozwoli Ci na płynny obrót towarem.