Strona główna » Instrumenty muzyczne » STUDIO » Monitory studyjne

Wyświetlanie 1–24 z 95 wyników

Wypożyczalnia monitorów studyjnych

Monitory studyjne to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia każdego studia nagraniowego. Sprzęt tego typu jest jednak dość kosztowny. Jeśli aktualnie nie posiadasz środków albo nie chcesz wydawać pieniędzy w ciemno, doskonałym rozwiązaniem jest wynajem. Vibe jako pierwsza ogólnopolska wypożyczalnia instrumentów online daje możliwość korzystania z markowego sprzętu muzycznego w ramach niewysokiego abonamentu.

Monitor studyjny aktywny

Vibe prowadzi kompleksowy wynajem i sprzedaż monitorów studyjnych. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej doświadczeni muzycy. Wszystkie produkty dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży to artykuły znanych marek, takich jak np. Genelec, KRK, czy Neumann. Procedura najmu jest bardzo prosta i można w pełni zrealizować ją zdalnie. Po podpisaniu umowy i uregulowaniu pierwszej wpłaty pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera.

Interfejs audio

Wypożyczalnia interfejsów jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zaczyna pracę w domowym studio, nie ma akurat środków na zakup sprzętu, chce sprawdzić dany model przed zakupem itp. Oferowane przez nas usługi to wygodny, prosty i niedrogi sposób na to, by dokładnie zapoznać się ze sprzętem.

Z wypożyczalni może korzystać każdy, kto niezależnie od powodów nie chce na razie decydować się na kupno. Niewysoki abonament daje możliwość korzystania ze sprzętu w domowym zaciszu, a także na zajęciach czy nawet na występach. Po upływie minimalnego okresu najmu sprzęt można dalej wynajmować, oddać/wymienić albo kupić.

Wynajem monitorów studyjnych

Vibe to wypożyczalnia instrumentów online, ale w pewnym sensie także internetowy sklep ze sprzętem. Jeśli wynajęty monitor studyjny wyjątkowo Ci się spodoba, możesz go wykupić na własność – od razu, wpłacając ustaloną kwotę albo spłacając do końca jego wartość, regulując pozostałe raty. W ten sposób masz szansę zdobyć potrzebny sprzęt muzyczny wraz z akcesoriami.

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje asortyment wielu partnerskich sklepów z całej Polski. Dzięki temu możemy cały czas ją rozszerzać i dywersyfikować. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą – pomożemy dobrać odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz jakieś pytania? Jeśli potrzebne jest Ci fachowe wsparcie – skontaktuj się z nami!