Wyświetlanie 1–24 z 4029 wyników

Banjo (5)

Efekty do gitar basowych (5)

Efekty gitarowe (70)

Gitary akustyczne (239)

Gitary basowe (573)

Gitary elektro-akustyczne (622)

Gitary elektro-klasyczne (66)

Gitary elektryczne (2226)

Gitary klasyczne (176)

Mandoliny (6)

Ukulele (44)

Wypożyczalnia gitar

Gitary są jednymi z najpopularniejszych sprzętów muzycznych. Markowe modele dobrej jakości są kosztowne, ale ograniczony budżet nie musi przekreślać szans na ich zdobycie. Jako nowoczesna wypożyczalnia instrumentów online dajemy możliwość najmu z opcją wykupu na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Oferujemy szeroki wybór gitar akustycznych, elektrycznych, basowych, klasycznych. Posiadamy również mandoliny, ukulele i banjo. Znajdziesz u nas produkty najlepszych marek, takich jak m.in.: Fender, Gibson, Ibanez, Gretsch, Music Man, Yamaha czy ESP.

Rodzaje gitar

W naszej ofercie dostępne są gitary:

  1. gitary elektryczne
  2. gitary basowe
  3. gitary akustyczne
  4. gitary klasyczne
  5. gitary elektro-akustyczne
  6. gitary elektro-klasyczne
  7. ukulele
  8. mandoliny
  9. banjo

Jaka gitara na początek? 

Dobry gatunkowo sprzęt ma swoją cenę, z tego względu warto przemyśleć jego zakup. U nas możesz w pełni świadomie podjąć ostateczną decyzję! Vibe to wyjątkowy sklep z gitarami, który oferuje możliwość zakupu, ale też wynajmu sprzętu.

Większość osób sprawdza instrument w stacjonarnym sklepie z gitarami. Takie krótkie testy nie dają jednak zbyt dużo informacji. Nawet doświadczeni muzycy mogą mieć kłopot z tym, którą z gitar wybrać. Dopiero po pewnym czasie można tak naprawdę ocenić, czy dany model rzeczywiście jest odpowiedni. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę!

Prowadzimy wynajem i sprzedaż gitar akustycznych i klasycznych we wszystkich standardowych konfiguracjach pudła rezonansowego, czyli Parlor, Dreadnought, Concert, Jumbo. Proponujemy także modele w rozmiarach dla dzieci i nastolatków.

W ofercie wynajmu i sprzedaży gitar elektrycznych dostępne są klasyczne modele typu Stratocaster, Telecaster, Les Paul, Mustang, Jazzmaster czy Jaguar. Jeśli zaś chodzi o gitary basowe, również stawiamy na klasykę, czyli takie modele jak m.in. Jazz Bass, Precision Bass, czy Mustang Bass.

Wynajem gitar

Jako nowoczesna wypożyczalnia gitar dajemy możliwość najmu wybranego sprzętu w ramach korzystnego abonamentu, a Vibe to nowatorski program subskrypcji instrumentów muzycznych online. Nie musisz ryzykować i od razu inwestować w kosztowną gitarę – wystarczy opłacać przystępne, miesięczne raty przez ustalony okres najmu. Po jego zakończeniu możesz kontynuować wynajem, zwrócić produkt albo go wykupić. Rata jest tym niższa, im dłuższy jest minimalny czas trwania umowy.

Wypożyczalnia gitar online to doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które dopiero uczą się grać na danym instrumencie lub są w trakcie poszukiwań idealnego sprzętu. Wybrany model jest dostarczany pod wskazany adres z partnerskiego sklepu muzycznego. Jeśli w trakcie najmu okaże się, że spełnia wszystkie oczekiwania, możesz od razu go wykupić albo kontynuować wpłaty, aż zostanie w całości spłacony. Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni gitar online Vibe! Sprawdź naszą ofertę, a jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszą gitarę!

Oferujemy gitary najlepszych producentów, m.in. Fender, Ibanez, Fender Squier, Gibson, Gretsch, Yamaha, Furch, PRS, Music Man, Epiphone, Takamine, ESP, Alhambra, Dowina i wielu innych.