Strona główna » Instrumenty muzyczne

Wyświetlanie 1–24 z 8127 wyników

DĘTE (667)

GITARY (4029)

Harfy (1)

KLAWISZOWE (1376)

NAGŁOŚNIENIE (948)

OŚWIETLENIE (176)

PERKUSYJNE (51)

Słuchawki (1)

SMYCZKOWE (148)

STUDIO (729)

Wypożyczalnia instrumentów muzycznych online

Kim jesteśmy

Jesteśmy pierwszą ogólnopolską wypożyczalnią instrumentów muzycznych online.

Dzięki nam zyskujesz na zasadach subskrypcji dostęp do znakomitych instrumentów muzycznych bez konieczności ich kupowania. Jeśli marzysz o rozwoju swojej pasji, wybierz instrument swoich marzeń i skorzystaj z naszej oferty. Zyskasz spełnienie w trakcie tworzenia muzyki, radość z postępów w nauce gry, a przede wszystkim poczucie szczęścia i euforii w obcowaniu z muzyką. Tego właśnie Ci życzymy!

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z wieloma sklepami muzycznymi w Polsce, a nasz system rezerwacji online pozwala na elastyczną konfigurację produktów, akcesoriów oraz usług dodatkowych w trakcie trwania okresu najmu. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę instrumentów nawiązując współpracę ze szkołami i nauczycielami nauki gry na instrumentach. Sprawdź czy mamy sprzęt, który Cię interesuje. Jeśli go nie znajdziesz, skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko żeby go dla Ciebie zdobyć!

Elastyczna subskrypcja instrumentów muzycznych

Wypożycz, przetestuj, korzystaj. Spełniaj swoje marzenia!

Wybierz minimalny okres najmu i korzystaj ze sprzętu płacąc przystępne, miesięczne raty. Po upływie minimalnego okresu najmu kontynuuj wynajem, albo skorzystaj z pozostałych opcji (zwrot lub wykup). Rata najmu jest tym niższa, im dłuższy jest minimalny okres najmu wybrany przez Ciebie w umowie.

Jeśli okaże się, że wypożyczyłeś instrument muzyczny „stworzony dla Ciebie”, możesz go od nas wykupić w dowolnym momencie. Możesz także kontynuować wynajem tak długo, aż produkt zostanie całkowicie spłacony. Na stronie każdego produktu znajdziesz suwak z wartościami opcjonalnego wykupu. Pełną tabelę wartości wykupu w poszczególnych miesiącach od początku umowy najmu znajdziesz w ofercie, którą otrzymasz w trakcie zawierania umowy, a także w samej umowie najmu.

W każdej chwili po upływie minimalnego okresu najmu możesz zwrócić do nas wypożyczony sprzęt. Przywieź go wówczas do Sklepu Partnerskiego, w którym odebrałeś swój sprzęt przed wynajmem. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Subskrypcja instrumentów muzycznych to nowość na rynku. Wynajmujemy nowe instrumenty, które wybierasz z bogatej oferty sklepów muzycznych w całej Polsce.