Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Stacje robocze
Wynajem i sprzedaż stacji roboczych
Prowadzimy wynajem i sprzedaż stacji roboczych nowych oraz używanych (w bardzo dobrym stanie, po przeglądzie technicznym). Dzięki współpracy z licznymi partnerskimi sklepami muzycznymi z całego kraju możemy zaoferować zróżnicowaną, na bieżąco rozwijaną kolekcje produktów wysokiej jakości.

Z wynajmu i sprzedaży stacji roboczych korzystają najróżniejsi Klienci – od osób uczących się gry, aż do profesjonalnych muzyków. Zapewniamy produkty oraz usługi na najwyższym poziomie.
Wypożyczalnia stacji roboczych
Jako profesjonalna wypożyczalnia instrumentów klawiszowych w ramach korzystnej subskrypcji udostępniamy nowoczesny sprzęt w postaci stacji roboczych najlepszych marek. Dzięki opcji subskrypcji nie musisz ryzykować, w ciemno kupując drogi instrument. Wynajmij go na ustalony wcześniej okres, uiszczając przystępne miesięczne raty. Im dłuższy minimalny czas trwania umowy, tym opłata jest mniejsza. Po upływie minimalnego czasu trwania umowy możesz kontynuować najem,  zwrócić sprzęt albo go wykupić. Jeśli zwracasz sprzęt, sprawdź czy mamy dla Ciebie kolejny model, które wyniesie Cię na jeszcze wyższy poziom gry.

Wypożyczalnia stacji roboczych to także idealna opcja dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny model albo dopiero uczą się gry. Wynajem z dostawą do domu jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem. Po upływie minimalnego okresu najmu masz prawo w każdej chwili zwrócić lub wymienić sprzęt. Jeśli wyjątkowo Ci się spodoba, może być Twój – od razu go wykupisz lub po prostu zaczekasz, aż spłacisz go w całości.

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni stacji roboczych Vibe! Sprawdź wyselekcjonowane przez nas modele, by wybrać idealny sprzęt dla siebie. Masz jakieś pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepszy instrument dla Ciebie!

Współpracujemy ze sklepami z całej Polski, dlatego nasz asortyment jest tak zróżnicowany i stale aktualizowany. Do tego sama procedura najmu jest bardzo prosta i odbywa się w pełni zdalnie. Po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.