Wyświetlanie 1–24 z 61 wyników

Saksofony
Saksofony są jednymi z najbardziej wyrazistych instrumentów dętych. Ich charakterystyczne brzmienie urozmaica wiele słynnych utworów jazzowych, ale też funkowych, popowych, rockowych itp. Sprzęt tego typu jest jednak niestety z reguły bardzo drogi.

Nie masz środków, które pozwoliłyby Ci zakupić jeden z wymarzonych saksofonów? Vibe jako nowoczesna wypożyczalnia instrumentów online oferuje możliwość najmu sprzętu muzycznego z opcją wykupu. Posiadamy szeroki wybór modeli, m.in. altowych, sopranowych czy barytonowych. Proponujemy oryginalne produkty od najlepszych marek, np. Jupiter czy Yamaha.
Wynajem i sprzedaż saksofonów
Prowadzimy wynajem i sprzedaż saksofonów nowych oraz używanych (w bardzo dobrym stanie, po przeglądzie technicznym). Dzięki współpracy z licznymi partnerskimi sklepami muzycznymi z całego kraju możemy zaoferować zróżnicowaną, na bieżąco rozwijaną kolekcje produktów wysokiej jakości.

Z wynajmu i sprzedaży saksofonów korzystają najróżniejsi Klienci – od osób uczących się gry, aż do profesjonalnych muzyków. Zapewniamy produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Przy okazji można u nas zdobyć potrzebne akcesoria, a także dostęp do kursów itp.
Wypożyczalnia saksofonów
Wypożyczalnia saksofonów powstała z myślą o tych osobach, które m.in., chcą przetestować sprzęt, potrzebują go na krótki okres albo nie mają funduszy na jego zakup. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy oraz niskie ceny.

Dzięki naszej wypożyczalni saksofonów można zdobyć idealny sprzęt na użytek własny, np. na czas kursu, wystąpienie czy zaawansowane testy danego modelu. W ramach niewysokiego, miesięcznego abonamentu można swobodnie korzystać z instrumentu. Po upływie minimalnego okresu najmu wystarczy przedłużyć umowę, oddać/wymienić sprzęt albo wykupić go na własność.
Sklep z saksofonami
Vibe jest wypożyczalnią sprzętu muzycznego, ale w pewnym sensie można nas uznać za sklep z saksofonami. Jeśli wynajmowany instrument wyjątkowo się spodoba, dostępna jest opcja jego zakupu – po wpłaceniu ustalonej kwoty albo spłaceniu pozostałych rat. Wszystkim Klientom zapewniamy wsparcie wykwalifikowanej obsługi, która pomaga dobrać odpowiedni sprzęt.

Współpracujemy ze sklepami z saksofonami z całej Polski, dlatego nasz asortyment jest tak zróżnicowany i stale aktualizowany. Do tego sama procedura najmu jest bardzo prosta i odbywa się w pełni zdalnie. Po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.