Serdecznie zapraszamy!

Chętnie przybliżymy szczegóły naszej oferty naszym Klientom lub nawiążemy nowe kontakty z Partnerami Handlowymi oraz Usługowymi.

 • Masz szczegółowe pytania do naszej oferty?
 • Masz sprzęt, który chciałbyś komuś wypożyczyć i móc na tym zarobić?
 • Chciałbyś nawiązać współpracę handlową, lub usługową?

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Podaj nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Udowodnij, że jesteś człowiekiem, wybierając filiżankę.

  Podanie przez Ciebie adresu e-mail i nr tel jest dobrowolne, lecz konieczne abyśmy mogli skontaktować się z Tobą. Administratorem Twoich danych osobowych jest UniVibe Sp. z o. o. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci marketingu produktów i usług oferowanych przez Spółkę. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Pozostałe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w działalności polegającej na integracji Partnerów handlowych oraz Klientów w obszarze wynajmu produktów. Nasze procesy transakcyjne są odzwierciedleniem i rozwinięciem procedur stosowanych na najbardziej rozwiniętych rynkach wynajmu i subskrypcji. Nasze doświadczenia zawodowe pochodzą od najlepszych:

  Wiarygodność

  Przestrzegamy zasad ochrony prywatności zawartymi w przepisach o RODO i przestrzegamy procedur bezpieczeństwa transakcji online we współpracy z wiodącymi dostawcami systemów płatności.

  Jakość

  Utrzymujemy zdrową równowagę pomiędzy komfortem naszych Klientów, a korzyściami biznesowymi naszych Partnerów handlowych.

  Efekty

  Szybko rosnąca świadomość i popularność naszego modelu biznesowego. Wpisujemy się w rozwijającą się na całym świecie Gospodarkę Współdzielenia.