Wyświetlanie 1–24 z 55 wyników

Wypożyczalnia sakshornów

Sakshorn jest instrumentem dętym blaszanym z grupy aerofonów ustnikowych. Wyróżnia się modele sopranowe (tzw. skrzydłówki), altowe, tenorowe, barytonowe (tzw. eufonia) oraz basowe (tzw. bombardony). Taki sprzęt z reguły kosztuje kilka tysięcy złotych. Uczysz się grać na sakshornie albo z jakiegoś innego powodu potrzebujesz go wynająć na jakiś czas? Vibe jest największą ogólnopolską wypożyczalnią instrumentów online – w ramach niewysokiego abonamentu możesz uzyskać dostęp do sprzętu muzycznego wysokiej jakości.

Oferujemy profesjonalny wynajem i sprzedaż sakshornu. W naszym szerokim, na bieżąco aktualizowanym asortymencie dostępne są różne odmiany tego instrumentu. Posiadamy modele odpowiednie dla osób dopiero uczących się grać, ale też dla profesjonalnych muzyków. Przy zamówieniu otrzymuje się również dopasowany futerał i ustnik.

Sakshorn Meinl

W ramach wynajmu i sprzedaży sakshornu dostępne są produkty znanych marek, takich jak np. Miraphone, Ronald Meinl czy Yamaha. Proponujemy instrumenty nowe, a także używane – serwisowane, w bardzo dobrym stanie. Ograniczamy formalności do minimum, dlatego da się załatwić je w pełni zdalnie. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu należności sprzęt zostaje przygotowany do odbioru w wybranym partnerskim sklepie muzycznym albo wysłany przez kuriera.

Wynajem sakshornu

Wypożyczalnia sakshornów to idealne miejsce dla każdego, kto chce w przystępny sposób zdobyć ten drogi instrument. Wynajem pozwala uzyskać sprzęt potrzebny do m.in. nauki, występu czy dokładnych testów przed zakupem.

Usługi wypożyczalni sakshornów obejmują nie tylko czasowe udostępnienie instrumentu, ale też ewentualną sprzedaż. Po upływie minimalnego okresu najmu Klient może w każdej chwili oddać lub wymienić model, ale też przedłużyć umowę albo wykupić sprzęt na własność – wpłacając ustaloną kwotę lub dalej regulując raty, aż do pełnej spłaty.

Sklep z sakshornami

Vibe to wypożyczalnia instrumentów online, ale w pewnym sensie działamy też jak sklep z sakshornami. W naszej ofercie regularnie pojawiają się prawdziwe perełki i świetne okazje, które można najpierw gruntownie przetestować, a dopiero później podjąć decyzję o zakupie.

Współpracujemy z partnerskimi sklepami z sakshornami z całej Polski, dlatego często odświeżamy nasz asortyment – warto do nas regularnie zaglądać. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa odpowiada na pytania, pomaga dobrać odpowiedni model i służy radą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!