Wyświetlanie 1–24 z 213 wyników

Wypożyczalnia keyboardów

Keyboardy powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, jeśli mają odpowiednio brzmieć. Wybraliśmy najlepsze gatunkowo sprzęty od znanych producentów, w różnych przedziałach cenowych.

W naszej ofercie dostępne są keyboardy wiodących marek, takich jak:

  1. Roland
  2. Korg
  3. Yamaha
  4. Casio
  5. Medeli
  6. Hammond 

…i wielu innych.

Inwestycja w keyboard wiąże się z większym wydatkiem, dlatego powinna być dobrze przemyślana. W praktyce dopiero przynajmniej kilka miesięcy testów pozwala stwierdzić, czy dany instrument rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. W Vibe możesz w pełni świadomie podjąć ostateczną decyzję o zakupie sprzętu, ponieważ oferujemy możliwość jego wynajmu.

Możesz także podejść do problemu doboru właściwego sprzętu zupełnie inaczej, czyli nie zakładać z góry, że go wykupisz. Przecież nie musisz, prawda? Po prostu wynajmuj keyboard i co jakiś czas wymieniaj go na inny model. Dzięki temu systematycznie zyskiwać będziesz coraz lepsze, ciekawsze narzędzie do rozwoju swoich umiejętności. Wśród średnio zaawansowanych muzyków oraz profesjonalistów jest to stały proces, a dzięki naszej usłudze nie wymaga już takich nakładów inwestycyjnych z Twojej strony.

Keyboard dla początkującego

Jako profesjonalna wypożyczalnia keyboardów w ramach korzystnej subskrypcji udostępniamy nowoczesny sprzęt najlepszych marek. Dostępne są także keyboardy dla początkujących (np. Casio). Dzięki opcji subskrypcji nie musisz ryzykować, w ciemno kupując drogi instrument. Wynajmij go na ustalony wcześniej okres, uiszczając przystępne miesięczne raty. Im dłuższy minimalny czas trwania umowy, tym opłata jest mniejsza. Po upływie minimalnego czasu trwania umowy możesz kontynuować najem,  zwrócić sprzęt albo go wykupić. Jeśli zwracasz sprzęt, sprawdź czy mamy dla Ciebie kolejny model keyboardu, który wyniesie Cię na jeszcze wyższy poziom gry.

Wynajem keyboardów

Wypożyczalnia keyboardów online to idealna opcja dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny model albo dopiero uczą się gry. Wynajem z dostawą do domu jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem. Po upływie minimalnego okresu najmu masz prawo w każdej chwili zwrócić lub wymienić sprzęt. Jeśli wyjątkowo Ci się spodoba, może być Twój – od razu go wykupisz lub po prostu zaczekasz, aż spłacisz go w całości. Jeśli szukacie dobrego jakościowo i co ważne – niedrogiego keyboardu, warto zastanowić się nad wyborem modelu Medeli MK 401.

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni keyboardów Vibe! Sprawdź wyselekcjonowane przez nas modele, by wybrać idealny sprzęt dla siebie. 

Masz jakieś pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepszy instrument dla Ciebie!