Wyświetlanie 1–24 z 350 wyników

Wypożyczalnia mikrofonów dynamicznych

Mikrofony to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia każdego studia nagraniowego. Sprzęt tego typu jest jednak dość kosztowny. Jeśli aktualnie nie posiada się środków albo nie chce się wydawać pieniędzy w ciemno, doskonałym rozwiązaniem jest wynajem. Vibe jako pierwsza ogólnopolska wypożyczalnia instrumentów online daje możliwość korzystania z markowego sprzętu muzycznego w ramach niewysokiego abonamentu.

Mikrofon dynamiczny

Mikrofon dynamiczny jest powszechnie znany ze swojej wytrzymałości i wszechstronności. Składa się z cewki umieszczonej w stałym polu magnetycznym, której wibracje generowane przez dźwięk powodują indukcję prądu elektrycznego. Mikrofony dynamiczne są stosunkowo tanie w produkcji, odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie wymagają zasilania zewnętrznego. Są więc idealnym wyborem do użytku na scenie koncertowej, w studiu nagraniowym czy do zastosowań podczas występów na zewnątrz.

Mikrofon pojemnościowy

Mikrofony pojemnościowe oferują wyższą jakość dźwięku i większą czułość niż mikrofony dynamiczne. Zasada działania mikrofonu pojemnościowego polega na zmianie pojemności kondensatora w wyniku zmiany odległości między jego płytami wibracyjnymi. Wymagają one jednak zasilania elektrycznego, co może stanowić pewne ograniczenie w niektórych sytuacjach. Mikrofony pojemnościowe są często wykorzystywane w studio nagraniowym do rejestracji instrumentów akustycznych, wokalu oraz przy nagrywaniu dialogów w filmach i programach telewizyjnych.

Wynajem i sprzedaż mikrofonów

Vibe.pl prowadzi kompleksowy wynajem i sprzedaż sprzętu studyjnego. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej doświadczeni muzycy. Wszystkie produkty dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży to artykuły znanych marek, takich jak np. Neumann, Antelope, Shure, Chandler, czy AKG. Procedura najmu jest bardzo prosta i można w pełni zrealizować ją zdalnie. Po podpisaniu umowy i uregulowaniu pierwszej wpłaty pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera.

Wypożyczalnia mikrofonów jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zaczyna pracę w domowym studio, nie ma akurat środków na zakup sprzętu, chce sprawdzić dany model przed zakupem itp. Oferowane przez nas usługi to wygodny, prosty i niedrogi sposób na to, by dokładnie zapoznać się ze sprzętem. Z wypożyczalni może korzystać każdy, kto niezależnie od powodów nie chce na razie decydować się na kupno. Niewysoki abonament daje możliwość korzystania ze sprzętu w domowym zaciszu, a także na zajęciach czy nawet na występach. Po upływie minimalnego okresu najmu sprzęt można dalej wynajmować, oddać/wymienić albo kupić.

Sklep z mikrofonami

Vibe to wypożyczalnia instrumentów online, ale w pewnym sensie także internetowy sklep ze sprzętem, takim jak mikrofony. Jeśli wynajęty sprzęt wyjątkowo Ci się spodoba, możesz go wykupić na własność – od razu, wpłacając ustaloną kwotę albo spłacając do końca jego wartość, regulując pozostałe raty. W ten sposób masz szansę zdobyć potrzebny sprzęt muzyczny wraz z akcesoriami.

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje asortyment wielu partnerskich sklepów z całej Polski. Dzięki temu możemy cały czas ją rozszerzać i dywersyfikować. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą – pomożemy dobrać odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz jakieś pytania? Jeśli potrzebne jest Ci fachowe wsparcie – skontaktuj się z nami!