Wyświetlanie 1–24 z 148 wyników

Altówki (12)

Kontrabasy (14)

Skrzypce (54)

Wiolonczele (66)

Wypożyczalnia instrumentów smyczkowych

Instrumenty smyczkowe z reguły są bardzo drogie. Ponieważ najlepiej brzmią oryginalne, dobre jakościowo sprzęty, trzeba być gotowym na większy wydatek. Jeśli ma się ograniczony budżet lub chce się w pełni świadomie wybrać idealny model, najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczalnia instrumentów online. W Vibe dajemy czasowy dostęp do markowego sprzętu muzycznego na korzystnych warunkach, z opcją wykupu.

Posiadamy szeroką ofertę instrumentów smyczkowych, w tym m.in.: skrzypce, altówki czy wiolonczele. Wyselekcjonowaliśmy modele od najlepszych producentów. Proponujemy nowe, a także używane produkty – serwisowane, w świetnym stanie wizualnym i technicznym.

Skrzypce a altówka

Skrzypce i altówka to dwa instrumenty smyczkowe, które stanowią istotną część orkiestry i muzyki poważnej. Chociaż oba należą do tej samej rodziny instrumentów, posiadają pewne różnice zarówno w konstrukcji, jak i charakterystyce dźwięku.

Skrzypce są najmniejszymi najwyżej brzmiącymi członkami kwartetu smyczkowego. Mają charakterystyczny, jasny dźwięk, który jest zdolny przenikać przez gęstsze partie orkiestrowe. Skrzypce są często wykorzystywane w roli solowej, ale także pełnią funkcję przewodnią w sekcji orkiestry.

Z kolei altówka, choć podobna w kształcie do skrzypiec, jest większa i strojona nieco niżej. To nadaje jej bardziej ciepły i pełny dźwięk. Altówki często pełnią rolę pomiędzy skrzypcami a wiolonczelą, nadając się doskonale do harmonizacji i dodając barwy orkiestrze.

Wynajem instrumentów smyczkowych

Oferujemy wynajem i sprzedaż instrumentów smyczkowych. Dzięki współpracy z najlepszymi sklepami muzycznymi z całej Polski, możemy pochwalić się bogatym asortymentem, który na bieżąco rozbudowujemy. Warto regularnie do nas zaglądać, ponieważ można trafić na niepowtarzalną okazję.

Z wynajmu i sprzedaży instrumentów smyczkowych mogą korzystać nie tylko osoby początkujące, dopiero uczące się grać, ale też hobbyści czy nawet zawodowi muzycy. Posiadamy sprzęt dostosowany do różnych potrzeb.

Wypożyczalnia instrumentów smyczkowych Vibe dba o to, by cały proces wynajmu trwał jak najkrócej i był jak najprostszy. Gwarantujemy przejrzyste, korzystne warunki umowy oraz przystępny abonament. Po upływie minimalnego okresu najmu można w każdej chwili oddać lub wymienić sprzęt.

Obsługą naszej wypożyczalni instrumentów smyczkowych zajmują się doświadczeni specjaliści i pasjonaci. Chętnie odpowiadamy na pytania oraz pomagamy dobrać odpowiedni model. Do produktów dodajemy także futerały i akcesoria, a nawet dostęp do kursów online, zniżki na lekcje itp.

Vibe to największa w Polsce wypożyczalnia sprzętu muzycznego online, która przy okazji działa też jako sklep z instrumentami smyczkowymi. Jeśli wynajęty produkt wyjątkowo się spodoba, można od razu wykupić go na własność za określoną kwotę albo spłacić do końca w ratach.

Dzięki współpracy ze sklepami z instrumentami smyczkowymi z całego kraju możemy stale proponować nowe modele. Zadbaliśmy także o to, by proces zamówienia lub zakupu trwał tylko kilka chwil. Po wypełnieniu formularza wystarczy udać się po sprzęt do wybranego sklepu muzycznego albo odebrać przesyłkę kurierską. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami!