Wyświetlanie 1–24 z 127 wyników

Wypożyczalnia trąbek

Trąbki to jedne z najpopularniejszych instrumentów dętych blaszanych. Ich wyraziste brzmienie wykorzystuje się w różnych gatunkach muzycznych. Sprzęt tego typu jest jednak dość kosztowny. Jeśli aktualnie nie posiada się środków albo nie chce się wydawać pieniędzy w ciemno, doskonałym rozwiązaniem jest wynajem.

Vibe jako pierwsza ogólnopolska wypożyczalnia instrumentów online daje możliwość korzystania z markowego sprzętu muzycznego w ramach niewysokiego abonamentu. Wynajem trąbki z dostawą kurierską do Twojego domu Vibe prowadzi kompleksowy wynajem i sprzedaż trąbek, dlatego przy okazji wraz z instrumentem można otrzymać np. futerał, ustniki czy inne akcesoria. Oferujemy szeroki wybór modeli, m.in. basowych, tenorowych czy altowych. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej doświadczeni muzycy.

Trąbka Yamaha

Wszystkie produkty dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży trąbek to artykuły znanych marek, takich jak Yamaha. Procedura najmu jest bardzo prosta i można w pełni zrealizować ją zdalnie. Po podpisaniu umowy i uregulowaniu pierwszej wpłaty pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera

Wypożyczalnia trąbek

Wypożyczalnia trąbek jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zaczyna naukę gry, nie ma akurat środków na zakup instrumentu, chce sprawdzić dany model przed zakupem itp. Oferowane przez nas usługi to wygodny, prosty i niedrogi sposób na to, by dokładnie zapoznać się ze sprzętem.

Z wypożyczalni trąbek może korzystać każdy, kto niezależnie od powodów nie chce na razie decydować się na kupno. Niewysoki abonament daje możliwość korzystania z instrumentu w domowym zaciszu, a także na zajęciach czy nawet na występach. Po upływie minimalnego okresu najmu trąbkę można dalej wynajmować, oddać/wymienić albo kupić.

Sklep z trąbkami

Vibe to wypożyczalnia instrumentów online, ale w pewnym sensie także internetowy sklep z trąbkami. Jeśli wynajęty sprzęt wyjątkowo Ci się spodoba, możesz go wykupić na własność – od razu, wpłacając ustaloną kwotę albo spłacając do końca jego wartość, regulując pozostałe raty. W ten sposób masz szansę zdobyć potrzebny sprzęt muzyczny wraz z akcesoriami.

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje asortyment wielu partnerskich sklepów z trąbkami z całej Polski. Dzięki temu możemy cały czas ją rozszerzać i dywersyfikować. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą – pomożemy dobrać odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz jakieś pytania? Jeśli potrzebne jest Ci fachowe wsparcie – skontaktuj się z nami!

Co jeszcze mamy dla Ciebie w sklepie online?
Naszym klientom proponujemy także atrakcyjne cenowo usługi, takie jak:
– nauka gry na instrumencie,
– świadczenie pomocy technicznej,
– ubezpieczenie sprzętu
Wciąż poszerzamy i uatrakcyjniamy nasz asortyment sprzedażowy, dzięki temu zyskujemy uznanie kupujących. Dostarczamy instrumentów o najwyższej jakości dźwięku. Nasz sklep z trąbkami oraz wypożyczalnia pozwalają rozwijać pasje nie szkodząc tym samym domowemu budżetowi. Jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami!