Wyświetlanie 1–24 z 86 wyników

Puzony to jedne z najpopularniejszych instrumentów dętych blaszanych. Ich wyraziste brzmienie wykorzystuje się w różnych gatunkach muzycznych. Sprzęt tego typu jest jednak dość kosztowny. Jeśli aktualnie nie posiada się środków albo nie chce się wydawać pieniędzy w ciemno, doskonałym rozwiązaniem jest wynajem. Vibe jako pierwsza ogólnopolska wypożyczalnia instrumentów online daje możliwość korzystania z markowego sprzętu muzycznego w ramach niewysokiego abonamentu.

Wynajem i sprzedaż puzonów
Vibe prowadzi kompleksowy wynajem i sprzedaż puzonów, dlatego przy okazji wraz z instrumentem można otrzymać np. futerał, ustniki czy inne akcesoria. Oferujemy szeroki wybór modeli. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej doświadczeni muzycy.
Wszystkie produkty dostępne w ofercie wynajmu i sprzedaży puzonów to artykuły znanych marek, takich jak np. Yamaha. Procedura najmu jest bardzo prosta i można w pełni zrealizować ją zdalnie. Po podpisaniu umowy i uregulowaniu pierwszej wpłaty pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera

Wypożyczalnia puzonów
Wypożyczalnia puzonów jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zaczyna naukę gry, nie ma akurat środków na zakup instrumentu, chce sprawdzić dany model przed zakupem itp. Oferowane przez nas usługi to wygodny, prosty i niedrogi sposób na to, by dokladnie zapoznać się ze sprzętem.
Z wypożyczalni puzonów może korzystać każdy, kto niezależnie od powodów nie chce na razie decydować się na kupno. Niewysoki abonament daje możliwość korzystania z instrumentu w domowym zaciszu, a także na zajęciach czy nawet na występach. Po upływie minimalnego okresu najmu puzon można dalej wynajmować, oddać/wymienić albo kupić.

Sklep z puzonami
Vibe to wypożyczalnia instrumentów online, ale w pewnym sensie także internetowy sklep z puzonami. Jeśli wynajęty sprzęt wyjątkowo Ci się spodoba, możesz go wykupić na własność – od razu, wpłacając ustaloną kwotę albo spłacając do końca jego wartość, regulując pozostałe raty. W ten sposób masz szansę zdobyć potrzebny sprzęt muzyczny wraz z akcesoriami.
Oferta naszej wypożyczalni obejmuje asortyment wielu partnerskich sklepów z puzonami z całej Polski. Dzięki temu możemy cały czas ją rozszerzać i dywersyfikować. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą – pomożemy dobrać odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz jakieś pytania? Jeśli potrzebne jest Ci fachowe wsparcie – skontaktuj się z nami!