Wyświetlanie 1–24 z 680 wyników

Wypożyczalnia pianin cyfrowych

Twoje dziecko marzy o tym, by zostać muzykiem? A może to dla siebie szukasz dobrej jakości sprzętu? Vibe oferuje wynajem instrumentów elektrycznych cenionych marek. Nasz sklep dostarcza najlepszych rozwiązań technologicznych. Oferta przeznaczona jest dla osób rozpoczynających przygodę ze sztuką, ale także dla profesjonalnych muzyków, którym instrumenty cyfrowe potrzebne są do nagrań studyjnych i koncertów.

Pianino cyfrowe na początek

Pianina cyfrowe powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, jeśli mają odpowiednio brzmieć. Wybraliśmy najlepsze gatunkowo sprzęty od znanych producentów, w różnych przedziałach cenowych.

W naszej ofercie dostępne są pianina cyfrowe wiodących marek, takich jak:

  1. Pianina Yamaha
  2. Pianina Roland
  3. Pianina Korg
  4. Pianina Kawai 

…i wielu innych.

Nie brakuje także doskonałych modeli, takich jak Alesis Prestige.

Inwestycja w pianino cyfrowe wiąże się z większym wydatkiem, dlatego powinna być dobrze przemyślana. W praktyce dopiero przynajmniej kilka miesięcy testów pozwala stwierdzić, czy dany instrument rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. W Vibe możesz w pełni świadomie podjąć ostateczną decyzję o zakupie sprzętu, ponieważ oferujemy możliwość jego wynajmu.

Możesz także podejść do problemu doboru właściwego sprzętu zupełnie inaczej, czyli nie zakładać z góry, że go wykupisz. Przecież nie musisz, prawda? Po prostu wynajmuj pianino cyfrowe i co jakiś czas wymieniaj je na inny model. Dzięki temu systematycznie zyskiwać będziesz coraz lepsze, ciekawsze narzędzie do rozwoju swoich umiejętności. Wśród średnio zaawansowanych muzyków oraz profesjonalistów jest to stały proces, a dzięki naszej usłudze nie wymaga już takich nakładów inwestycyjnych z Twojej strony.

Wynajem pianina cyfrowego

W Vibe nie musisz kupować pianina, by z niego korzystać. Wystarczy, że wypożyczysz go na ustalony czas (nie krótszy niż miesiąc). Jeśli umowa będzie długoterminowa, stawki będą niższe. Natomiast jeśli zawarta zostanie na krótszy okres – stosunkowo wyższe. W każdej chwili możesz wykupić użytkowane pianino lub wymienić posiadany model na inny.

Osoby, które są pasjonatami i wielbicielami sztuki. Zarówno doświadczeni muzycy, jak i początkujący adepci. Nasz sklep i wypożyczalnia pianin cyfrowych kierują swoją ofertę również do szkół oraz placówek, których celem jest edukacja muzyczna. Rekomendujemy nasz sprzęt osobom, które nauczają gry na instrumentach oraz polecają swoim adeptom wypożyczenie sprzętu.

Wynajem pianin elektrycznych to inicjatywa przygotowana przez nasz sklep także dla agencji eventowych. Te firmy do organizacji wystaw, koncertów oraz akcji promocyjnych potrzebują bowiem sprawdzonych instrumentów.