Wyświetlanie 1–24 z 59 wyników

Flety
Flety cieszą się dużą popularnością, ponieważ są jednym z najprostszych instrumentów dętych. Z tego właśnie powodu to właśnie na nich często uczy się grać dzieci w wieku szkolnym. Potrzebujesz fletu tylko na jakiś czas albo nie masz środków lub ochoty na to, by go kupić? Vibe jako pierwsza ogólnopolska wypożyczalnia instrumentów online daje Ci tani, łatwy dostęp do najróżniejszych modeli fletów w ramach miesięcznego abonamentu.
Wynajem i sprzedaż fletów
Oferujemy profesjonalny wynajem i sprzedaż fletów. Posiadamy rożne odmiany proste oraz poprzeczne, przystosowane do potrzeb osób początkujących, ale też wymogów bardziej zaawansowanych użytkowników.  Przy okazji dodajemy futerał, ustniki oraz inne akcesoria. Dodatkowo dzięki nam można też uzyskać dostęp do kursów, materiałów edukacyjnych itp.

Wszystkie modele dostępne w ramach naszego wynajmu i sprzedaży fletów są produktami wysokiej jakości od znanych producentów, takich jak m.in. BOOSEY & HAWKES. Proces najmu jest bardzo prosty i w pełni odbywa się online. Po zrealizowaniu wszystkich formalności i uregulowaniu opłaty wystarczy odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na przesyłkę kurierską.
Wypożyczalnia fletów
Wypożyczalnia fletów to świetna opcja dla dzieci, osób zaczynających naukę gry oraz każdego, kto z jakiegoś powodu na razie nie chce lub nie może zdecydować się na zakup własnego sprzętu. Wynajem daje możliwość swobodnego korzystania z instrumentu, dlatego da się zabierać go na lekcje/kurs, dokładnie go przetestować itp.

Korzystając z usług wypożyczalni fletów można w pełni się przekonać, jak dany model sprawdza się w praktyce. Co więcej, po zakończeniu minimalnego okresu najmu ma się kilka opcji do wyboru – przedłużenie umowy, zwrot/wymianę albo zakup sprzętu.
Sklep z fletami
Vibe jest wypożyczalnią instrumentów online, ale można też traktować nas jak sklep z fletami, który daje możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem. Jeśli dany model się spodoba, można od razu nabyć go na własność, wpłacając ustaloną kwotę albo spłacić do końca jego wartość, uiszczając pozostałe raty.

Asortyment naszej wypożyczalni tworzą produkty pochodzące z partnerskich sklepów z fletami z całej Polski. Na bieżąco rozwijamy i aktualizujemy naszą ofertę. Zapewniamy także wysoki poziom Obsługi Klienta – chętnie służymy radą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz jakieś pytania albo potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!