Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

Wypożyczalnia fortepianów

Fortepiany  powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, jeśli mają odpowiednio brzmieć. Wybraliśmy najlepsze gatunkowo sprzęty od znanych producentów, w różnych przedziałach cenowych.

Inwestycja w fortepian wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego powinna być dobrze przemyślana. W praktyce dopiero przynajmniej kilka miesięcy testów pozwala stwierdzić, czy dany instrument rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania.

W Vibe możesz w pełni świadomie podjąć ostateczną decyzję o zakupie sprzętu, ponieważ oferujemy możliwość jego wynajmu.

Możesz także podejść do problemu doboru właściwego sprzętu zupełnie inaczej, czyli nie zakładać z góry, że go wykupisz. Przecież nie musisz, prawda? Po prostu wynajmij fortepian na stałe. Jeśli z jakiegoś powodu dojdziesz do wniosku, że nie spełnia Twoich oczekiwań lub potrzebujesz inny sprzęt – wymień go na inny model. Dzięki temu systematycznie zyskiwać będziesz coraz lepsze, ciekawsze narzędzie do rozwoju swoich umiejętności. Wśród średnio zaawansowanych muzyków oraz profesjonalistów jest to stały proces, a dzięki naszej usłudze nie wymaga już takich nakładów inwestycyjnych z Twojej strony.

Fortepian a pianino

Fortepian i pianino to dwa odmienne instrumenty klawiszowe, które różnią się zarówno pod względem budowy, jak i brzmienia. W dużym uproszczeniu, główna zauważalna różnica to wielkość instrumentu. Fortepian jest większy, posiada zwykle dłuższą klawiaturę i standardowo ma pełne 88 klawiszy. Z kolei pianino jest znacznie mniejsze i może posiadać skróconą klawiaturę. Istnieją różne rozmiary pianin, ale często mają od 66 do 88 klawiszy.

Wynajem fortepianów

Jako profesjonalna wypożyczalnia instrumentów klawiszowych w ramach korzystnej subskrypcji udostępniamy nowoczesne fortepiany najlepszych marek. Dzięki opcji subskrypcji nie musisz ryzykować kupując drogi instrument.

Wynajmij go na ustalony wcześniej okres, uiszczając przystępne miesięczne raty. Im dłuższy minimalny czas trwania umowy, tym opłata jest mniejsza. Po upływie minimalnego czasu trwania umowy możesz kontynuować najem,  zwrócić sprzęt albo go wykupić. Jeśli zwracasz sprzęt, sprawdź czy mamy dla Ciebie kolejny model, który wyniesie Cię na jeszcze wyższy poziom gry.

Wypożyczalnia fortepianów online to także idealna opcja dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny model albo dopiero uczą się gry. Wynajem z dostawą do domu jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem. Po upływie minimalnego okresu najmu masz prawo w każdej chwili zwrócić lub wymienić sprzęt. Jeśli wyjątkowo Ci się spodoba, może być Twój – od razu go wykupisz lub po prostu zaczekasz, aż spłacisz go w całości. W ofercie znajduje się wiele doskonałych fortepianów, takich jak Kurzweil KAG-100. Zobacz również inne fortepiany takich marek jak: Kawai, Yamaha czy Roland.

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni fortepianów Vibe! Sprawdź wyselekcjonowane przez nas modele, by wybrać idealny sprzęt dla siebie. Masz jakieś pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepszy instrument dla Ciebie!