Wyświetlanie 1–24 z 185 wyników

Wzmacniacze gitarowe
Wzmacniacze gitarowe są obowiązkowym elementem wyposażenia miłośników brzmień elektrycznej gitary. Urządzenia te są niestety dość drogie, dlatego wiele osób ma kłopot z ich zakupem. Najtańszą, najwygodniejszą i najbezpieczniejszą opcją jest wynajem sprzętu muzycznego online.

Oferujemy szeroki wybór wzmacniaczy gitarowych od znanych producentów. Posiadamy modele takich marek, jak m.in. Fender, Ibanez, Marshall czy Blackstar. Na bieżąco aktualizujemy i rozszerzamy nasz asortyment, aby spełniać oczekiwania różnych Klientów.
Wypożyczalnia wzmacniaczy gitarowych          
Wypożyczalnia wzmacniaczy gitarowych to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych względów aktualnie nie chcą lub nie mogą zdecydować się na zakup własnego sprzętu. Pomagamy osobom uczącym się grać, ale też hobbystom i pasjonatom, a także profesjonalistom.

Korzystając z usług naszej wypożyczalni wzmacniaczy gitarowych ogranicza się ryzyko ewentualnych strat finansowych do minimum – nie trzeba w ciemno decydować się na zakup drogiego urządzenia. W ten sposób można dokładnie przetestować sprzęt w praktyce, opłacając jedynie niewysoki abonament.
Sprzedaż wzmacniaczy gitarowych
Prowadzimy nie tylko wynajem, ale też sprzedaż wzmacniaczy gitarowych, ponieważ dajemy możliwość wykupienia wypożyczonego sprzętu. Wystarczy przedłużyć umowę i spłacić wszystkie raty albo od razu wpłacić pełną ustaloną kwotę.

Od lat zajmujemy się wypożyczaniem oraz sprzedażą wzmacniaczy gitarowych, a także rozmaitych instrumentów i sprzętów muzycznych. Przy okazji można u nas dobrać odpowiednią gitarę, a także wszystkie niezbędne akcesoria do gry. Zapewniamy również korzystne zniżki na kursy gry oraz stałe wsparcie doświadczonych konsultantów.
Sklep ze wzmacniaczami gitarowymi
Vibe działa jak wypożyczalnia, a także sklep ze wzmacniaczami gitarowymi. Po upływie minimalnego okresu najmu można wymienić lub oddać wybrany produkt, ale też da się go wykupić. Wszystko jest dokładnie opisane w przejrzystej, zrozumiałej umowie.

Procedura najmu jest bardzo prosta. Po dopełnieniu formalności online, wybrany sprzęt będzie gotowy do odebrania we wskazanym sklepie ze wzmacniaczami gitarowymi albo zostanie wysłany kurierem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania albo potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami