Wyświetlanie 1–24 z 81 wyników

Efekty gitarowe
Efekty gitarowe są przydatnym narzędziem dla każdego gitarzysty. Dobrze dobrane sprawiają, że naturalne ograniczenia w brzmieniu poszczególnych instrumentów przestają krępować kreatywność, a dźwięk wygenerowany przez dobry procesor może nabrać zupełnie nowego wymiaru.

Wybraliśmy najlepsze gatunkowo modele efektów gitarowych od znanych producentów, w różnych przedziałach cenowych. Proponujemy urządzenia takich marek, jak m.in. Fender, Ibanez czy Mooer.

Zasilacze do efektów gitarowych
Do wszystkich zestawów dołączone są zasilacze do efektów gitarowych. Wynajmując lub kupując sprzęt w Vibe można od razu dobrać także inne niezbędne akcesoria, a także samą gitarę czy wzmacniacz. W ten sposób da się szybko, łatwo i wyjątkowo opłacalnie zdobyć wszystko to, co potrzebne do gry.

Dzięki nam można szybko zdobyć urządzenie oraz zasilacz do efektu gitarowego. Wystarczy kilka kliknięć, by móc odebrać sprzęt w wybranym sklepie partnerskim albo zamówić dostawę kurierem. Wszystkie formalności są proste i przejrzyste, a do tego da się załatwić je zdalnie.

Sklep z efektami gitarowymi
Vibe działa jak wypożyczalnia oraz sklep z efektami gitarowymi. W ramach korzystnej subskrypcji udostępniamy nowoczesne produkty od najlepszych marek. Wynajmujemy także gitary elektryczne, basowe, elektro-akustyczne oraz elektro-klasyczne.

Dzięki opcji abonamentowej nie musisz ryzykować, w ciemno kupując drogi sprzęt. Proponujemy zróżnicowany wybór w kilku przedziałach cenowych, ponieważ współpracujemy z wieloma sklepami z efektami gitarowymi z całej Polski. Przy tym zapewniamy korzystne warunki – im dłuższy czas trwania umowy, tym opłata będzie mniejsza.

Wypożyczalnia efektów gitarowych
Wypożyczalnia efektów gitarowych to idealna opcja dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny model albo dopiero uczą się grać. Wynajem online jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem. Po upływie minimalnego okresu najmu Klient ma prawo w każdej chwili zwrócić lub wymienić sprzęt. Jeśli zaś wyjątkowo mu się spodoba, może od razu go wykupić lub po prostu zaczekać, aż spłaci go w całości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni efektów gitarowych, instrumentów oraz innych sprzętów muzycznych. Sprawdź wyselekcjonowane przez nas modele, by wybrać coś dla siebie. Masz jakieś pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami.