Wyświetlanie 1–24 z 432 wyników

Kolumny basowe (21)

Kolumny gitarowe (12)

Nagłośnienie sceniczne (126)

Wzmacniacze akustyczne (22)

Wzmacniacze basowe (50)

Wzmacniacze do inst. klawiszowych (3)

Wzmacniacze gitarowe (186)

Wzmacniacze słuchawkowe (13)

Wzmacniacze i nagłośnienie

Wzmacniacze i nagłośnienie to niezwykle istotny sprzęt muzyczny. Urządzenia od dobrych producentów są dość drogie, ale nie trzeba w ciemno w nie inwestować. Jako wypożyczalnia instrumentów online umożliwiamy przystępny cenowo najem z opcją wykupu, w ramach przejrzystej, korzystnej umowy.

Oferujemy szeroki wybór wzmacniaczy i nagłośnienia, w tym m.in. wzmacniacze gitarowe, basowe, klawiszowe oraz wokalowe, a także kolumny basowe i nagłośnienie PA. Posiadamy urządzenia znanych, renomowanych marek, takich jak np. Audiophony, Fender, Ibanez, Marshall czy Markbass.

Wynajem i sprzedaż wzmacniaczy

Prowadzimy wynajem i sprzedaż wzmacniaczy oraz różnorodnego sprzętu nagłośnieniowego w wielu wariantach. Posiadamy wyłącznie urządzenia o świetnych parametrach, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających muzyków.

Na bieżąco aktualizujemy oraz rozszerzamy nasz asortyment we współpracy z partnerskimi sklepami muzycznymi z całej Polski. Z naszych usług wynajmu i sprzedaży wzmacniaczy korzystają osoby początkujące, hobbyści, ale też zawodowi artyści oraz wiele innych Klientów indywidualnych i biznesowych.

Wypożyczalnia wzmacniaczy i nagłośnienia

Wypożyczalnia wzmacniaczy i nagłośnienia doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Opcja ta jest idealna, gdy nie ma się aktualnie środków na zakup sprzętu, chce się go przetestować albo jest on potrzebny tylko na określony czas (np. na czas trwania kursu czy trasy koncertowej).

Dzięki naszej wypożyczalni wzmacniaczy i nagłośnienia można szybko, łatwo i tanio zdobyć niezbędny sprzęt muzyczny. Niewysoki miesięczny abonament to nieduży wydatek w porównaniu z cenami markowych urządzeń. Po zakończeniu minimalnego okresu najmu można w dowolnym momencie wymienić lub oddać sprzęt. Dajemy także możliwość jego zakupu – od razu albo po spłaceniu pozostałych rat.

Sklep ze wzmacniaczami i nagłośnieniem

Vibe to wyjątkowy sklep z wzmacniaczami i nagłośnieniem oferujący opcję korzystnego najmu. U nas możesz zdobyć nie tylko potrzebny sprzęt, ale też wiele instrumentów oraz dodatkowych akcesoriów. Do tego w razie czego nasza doświadczona obsługa chętnie służy radą.

Cała procedura najmu jest bardzo prosta i odbywa się w pełni zdalnie. Zamówiony produkt można odebrać w wybranym sklepie z wzmacniaczami i nagłośnieniem. Dostępna jest też opcja dostawy kurierem na wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami.