Strona główna » Instrumenty muzyczne » KLAWISZOWE » Syntezatory dźwięku

Wyświetlanie 1–24 z 259 wyników

Wypożyczalnia syntezatorów dźwięku

Syntezatory dźwięku, to na ogół bardzo innowacyjne instrumenty. Powinny być wykonane z najlepszych materiałów i najnowocześniejszych komponentów. Wybraliśmy najlepsze gatunkowo sprzęty od znanych producentów, w różnych przedziałach cenowych.

W naszej ofercie dostępne są syntezatory wiodących marek, takich jak:

  1. Roland
  2. Korg
  3. Native Instruments
  4. Yamaha
  5. Nord
  6. Novation
  7. Moog i wielu innych.

Syntezator muzyczny

Po pierwsze, należy określić swoje potrzeby i preferencje muzyczne. Czy interesuje nas tworzenie muzyki elektronicznej, ambientowej, czy może chcesz odgrywanie różnych partii klawiszowych w zespole? Następnie, warto zwrócić uwagę na rodzaj syntezatora. Można wybierać między analogowymi, cyfrowymi, hybrydowymi, czy też wirtualnymi syntezatorami. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy i brzmienia, dlatego ważne jest, aby zrozumieć różnice między nimi i wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Dodatkowo, ważne jest również sprawdzenie funkcji i możliwości danego syntezatora. Czy oferuje on różnorodne brzmienia, efekty dźwiękowe, czy też jest kompatybilny z innymi urządzeniami i oprogramowaniem? Jeśli to możliwe, warto również sprawdzić ergonomię instrumentu i komfort gry, ponieważ będzie to istotne podczas długotrwałego użytkowania.

Syntezator do nauki

Inwestycja w syntezator z prawdziwego zdarzenia wiąże się z większym wydatkiem, dlatego powinna być dobrze przemyślana. W praktyce dopiero przynajmniej kilka miesięcy testów pozwala stwierdzić, czy dany instrument rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. W Vibe możesz w pełni świadomie podjąć ostateczną decyzję o zakupie sprzętu, ponieważ oferujemy możliwość jego wynajmu.

Możesz także podejść do problemu doboru właściwego sprzętu zupełnie inaczej, czyli nie zakładać z góry, że go wykupisz. Przecież nie musisz, prawda? Po prostu wynajmuj syntezator na stałe i co jakiś czas wymieniaj je na inny model. Dzięki temu systematycznie zyskiwać będziesz coraz lepsze, ciekawsze narzędzie do rozwoju swoich umiejętności. Wśród średnio zaawansowanych muzyków oraz profesjonalistów jest to stały proces, a dzięki naszej usłudze nie wymaga już takich nakładów inwestycyjnych z Twojej strony.

Wynajem syntezatorów

Jako profesjonalna wypożyczalnia instrumentów klawiszowych w ramach korzystnej subskrypcji udostępniamy nowoczesny sprzęt najlepszych marek.

Dostępne są także syntezatory dla początkujących (np. Arturia, czy M-Audio). Dzięki opcji subskrypcji nie musisz ryzykować, w ciemno kupując drogi instrument. Wynajmij go na ustalony wcześniej okres, uiszczając przystępne miesięczne raty. Im dłuższy minimalny czas trwania umowy, tym opłata jest mniejsza. Po upływie minimalnego czasu trwania umowy możesz kontynuować najem,  zwrócić sprzęt albo go wykupić. Jeśli zwracasz sprzęt, sprawdź czy mamy dla Ciebie kolejny model syntezatora, który wyniesie Cię na jeszcze wyższy poziom gry.

Wypożyczalnia syntezatorów online to idealna opcja dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny model albo dopiero uczą się gry. Wynajem z dostawą do domu jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem. Po upływie minimalnego okresu najmu masz prawo w każdej chwili zwrócić lub wymienić sprzęt. Jeśli wyjątkowo Ci się spodoba, może być Twój – od razu go wykupisz lub po prostu zaczekasz, aż spłacisz go w całości.

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni syntezatorów Vibe! Sprawdź wyselekcjonowane przez nas modele, by wybrać idealny sprzęt dla siebie. Masz jakieś pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepszy instrument dla Ciebie!