Wyświetlanie 1–24 z 576 wyników

Wypożyczalia gitar basowych
Gitary basowe powinny być wykonane z materiałów o najwyższej jakości, jeśli mają odpowiednio brzmieć i dawać radość z gry. Wybraliśmy najlepsze gatunkowo modele basówek (np. Jazz Bass; Precision Bass) od znanych producentów, w różnych przedziałach cenowych.

W naszej ofercie dostępne są gitary basowe wiodących marek, takich jak:

Fender
Ibanez
Squier
Sterling
Michael Kelly 

…i wielu innych producentó basówek.

Inwestycja w gitarę basową wiąże się z większym wydatkiem, dlatego powinna być dobrze przemyślana. W praktyce dopiero przynajmniej kilka miesięcy testów pozwala stwierdzić, czy dany instrument rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. W wypożyczalni instrumentów Vibe możesz w pełni świadomie podjąć ostateczną decyzję o zakupie sprzętu, ponieważ oferujemy możliwość jego wynajmu.

Możesz także podejść do problemu doboru właściwego sprzętu zupełnie inaczej, czyli nie zakładać z góry, że go wykupisz. Przecież nie musisz, prawda? Po prostu wynajmuj gitarę basową i co jakiś czas wymieniaj ją na inny – lepszy model model. Masz do wyboru wiele modeli  z każdej półki cenowej w tym: Fender American Professional II Jazz Bass V czy Ibanez Prestige SR5000-OL.Dzięki temu systematycznie zyskiwać będziesz coraz lepsze, ciekawsze narzędzie do rozwoju swoich umiejętności. Wśród średnio zaawansowanych muzyków oraz profesjonalistów jest to stały proces, a dzięki naszej usłudze nie wymaga już takich nakładów inwestycyjnych z Twojej strony.
Gitara basowa dla początkujących
Wybierając gitarę basową należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, takich jak rodzaj przetworników, liczba strun, oraz oczywiście budżet. Na szczęście dobra jakościowo gitara basowa nie musi kosztować majątku.

Jako profesjonalna wypożyczalnia instrumentów muzycznych w ramach korzystnej subskrypcji udostępniamy nowoczesny sprzęt najlepszych marek. Dostępne są także gitary basowe dla początkujących. Dzięki opcji subskrypcji nie musisz ryzykować, w ciemno kupując drogi instrument. Wynajmij go na ustalony wcześniej okres, uiszczając przystępne miesięczne raty. Im dłuższy minimalny czas trwania umowy, tym opłata jest mniejsza. Po upływie minimalnego czasu trwania umowy możesz kontynuować najem,  zwrócić sprzęt albo go wykupić. Jeśli zwracasz sprzęt, sprawdź czy mamy dla Ciebie kolejny model gitary basowej, która wyniesie Cię na jeszcze wyższy poziom gry.
Wynajem gitar basowych
Wypożyczalnia gitar basowych online to idealna opcja dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny model albo dopiero uczą się gry. Wynajem z dostawą do domu jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem. Po upływie minimalnego okresu najmu masz prawo w każdej chwili zwrócić lub wymienić sprzęt. Jeśli wyjątkowo Ci się spodoba, może być Twój – od razu go wykupisz lub po prostu zaczekasz, aż spłacisz go w całości.

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni gitar basowych Vibe! Sprawdź wyselekcjonowane przez nas modele, by wybrać idealny sprzęt dla siebie. Masz jakieś pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepszy instrument dla Ciebie!