Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Oboje
Oboje są jednymi z najbardziej unikalnych instrumentów dętych. Ich charakterystyczne brzmienie urozmaica wiele słynnych utworów jazzowych, ale też funkowych, popowych, rockowych itp. Sprzęt tego typu jest jednak niestety z reguły bardzo drogi.

Nie masz środków, które pozwoliłyby Ci zakupić jeden z wymarzonych saksofonów? VIBE jako nowoczesna wypożyczalnia instrumentów online oferuje możliwość najmu sprzętu muzycznego z opcją wykupu.  Proponujemy oryginalne produkty od najlepszych marek, np. Yamaha.

Wynajem i sprzedaż obojów
Prowadzimy wynajem i sprzedaż obojów nowych oraz używanych (w bardzo dobrym stanie, po przeglądzie technicznym). Dzięki współpracy z licznymi partnerskimi sklepami muzycznymi z całego kraju możemy zaoferować zróżnicowaną, na bieżąco rozwijaną kolekcje produktów wysokiej jakości.

Z wynajmu korzystają najróżniejsi Klienci – od osób uczących się gry, aż do profesjonalnych muzyków. Zapewniamy produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Przy okazji można u nas zdobyć potrzebne akcesoria, a także dostęp do kursów itp.

Wypożyczalnia obojów
Wypożyczalnia obojów powstała z myślą o tych osobach, które m.in., chcą przetestować sprzęt, potrzebują go na krótki okres albo nie mają funduszy na jego zakup. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy oraz niskie ceny.

Dzięki naszej wypożyczalni można zdobyć idealny sprzęt na użytek własny, np. na czas kursu, wystąpienie czy zaawansowane testy danego modelu. W ramach niewysokiego, miesięcznego abonamentu można swobodnie korzystać z instrumentu. Po upływie minimalnego okresu najmu wystarczy przedłużyć umowę, oddać/wymienić sprzęt albo wykupić go na własność.

Współpracujemy ze sklepami muzycznymi z całej Polski, dlatego nasz asortyment jest tak zróżnicowany i stale aktualizowany. Do tego sama procedura najmu jest bardzo prosta i odbywa się w pełni zdalnie. Po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje tylko odebrać instrument w wybranym sklepie muzycznym albo zaczekać na kuriera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.