Wyświetlanie 1–24 z 619 wyników

Eufonium (17)

Flety (61)

Klarnety (24)

Oboje (2)

Puzony (86)

Sakshorn (59)

Saksofony (61)

Trąbki (219)

Tuby (67)

Waltornie (23)

Instrumenty dęte

Instrumenty dęte wysokiej jakości są bardzo kosztowne. Istnieje na szczęście tańszy sposób na to, by zyskać do nich dostęp. Vibe to nowoczesna wypożyczalnia instrumentów online, w której umożliwiamy najem sprzętu muzycznego z opcją wykupu na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Oferujemy szeroki wybór instrumentów dętych, w tym: saksofony, trąbki, flety, a także eufonia czy sakshorny. Proponujemy produkty od najlepszych marek na rynku, takich jak m.in.: Yamaha, Jupiter czy Boosey & Hawkes.

Wynajem i sprzedaż instrumentów dętych

Prowadzimy wynajem i sprzedaż instrumentów dętych nowych, a także używanych – w nienagannym stanie. Ponieważ współpracujemy z licznymi partnerskimi sklepami muzycznymi w całym kraju, posiadamy bogaty asortyment, który stale rozwijamy i aktualizujemy.

W ramach wynajmu i sprzedaży instrumentów dętych jesteśmy w stanie zaoferować produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Udostępniamy modele dostosowane do różnych potrzeb – zarówno amatorów dopiero uczących się grać, jak i doświadczonych profesjonalistów.

Wypożyczalnia instrumentów dętych

Wypożyczalnia instrumentów dętych jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce przetestować sprzęt, nie ma środków na jego zakup albo chce z niego korzystać jedynie przez krótszy okres. Warunki umowy są przejrzyste, a usługa jest całkowicie bezpieczna, a do tego niezwykle wygodna i opłacalna.

W naszej wypożyczalni instrumentów dętych można wybrać dla siebie wymarzony sprzęt, bez ryzyka drogiego zakupu. Niewysoki miesięczny abonament daje szansę dobrze się z nim zapoznać w zaciszu własnego domu, na zajęciach itp. Po upływie minimalnego okresu najmu można w każdej chwili wymienić lub oddać instrument. Jeśli zaś wyjątkowo się spodoba, można przedłużyć umowę aż spłaci się go w całości albo od razu wpłacić z góry ustaloną kwotę.

Sklep z instrumentami dętymi

Vibe to nowoczesna wypożyczalnia, a zarazem sklep z instrumentami dętymi. Oferujemy oryginalne, dobre gatunkowo sprzęty muzyczne wraz z potrzebnymi akcesoriami. Do tego dajemy dostęp do kursów i innych dodatków. W razie czego nasza wykwalifikowana obsługa chętnie doradzi, co wybrać oraz odpowie na wszystkie pytania.

Współpracujemy ze sklepami z instrumentami dętymi z różnych rejonów Polski, dlatego nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Przy tym cały proces zamówienia zajmuje zaledwie kilka chwil, ponieważ ograniczyliśmy formalności do minimum. Potem wystarczy tylko odebrać sprzęt w wybranym punkcie albo zamówić dostawę kurierem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.