Wyświetlanie 1–24 z 667 wyników

Wypożyczalnia instrumentów dętych

Instrumenty dęte wysokiej jakości są bardzo kosztowne. Istnieje na szczęście tańszy sposób na to, by zyskać do nich dostęp. Vibe to nowoczesna wypożyczalnia instrumentów online, w której umożliwiamy najem sprzętu muzycznego z opcją wykupu na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Oferujemy szeroki wybór instrumentów dętych, w tym: saksofony, trąbki, flety, a także eufonia czy sakshorny. Proponujemy produkty od najlepszych marek na rynku, takich jak m.in.: Yamaha, Jupiter czy Boosey & Hawkes.

Instrumenty dęte blaszane

Vibe to nowoczesna wypożyczalnia, a zarazem sklep z instrumentami dętymi. Oferujemy oryginalne, dobre gatunkowo sprzęty muzyczne wraz z potrzebnymi akcesoriami. Do tego dajemy dostęp do kursów i innych dodatków. W razie czego nasza wykwalifikowana obsługa chętnie doradzi, co wybrać oraz odpowie na wszystkie pytania.

Współpracujemy ze sklepami z instrumentami dętymi z różnych rejonów Polski, dlatego nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Przy tym cały proces zamówienia zajmuje zaledwie kilka chwil, ponieważ ograniczyliśmy formalności do minimum. Potem wystarczy tylko odebrać sprzęt w wybranym punkcie albo zamówić dostawę kurierem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.

Wynajem instrumentów dętych

Prowadzimy wynajem i sprzedaż instrumentów dętych nowych, a także używanych – w nienagannym stanie. Ponieważ współpracujemy z licznymi partnerskimi sklepami muzycznymi w całym kraju, posiadamy bogaty asortyment instrumentów dętych, który stale rozwijamy i aktualizujemy.

W ramach wynajmu i sprzedaży instrumentów dętych jesteśmy w stanie zaoferować produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Udostępniamy modele dostosowane do różnych potrzeb – zarówno amatorów dopiero uczących się grać, jak i doświadczonych profesjonalistów.

Wypożyczalnia instrumentów dętych jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce przetestować sprzęt, nie ma środków na jego zakup albo chce z niego korzystać jedynie przez krótszy okres. Warunki umowy są przejrzyste, a usługa jest całkowicie bezpieczna, a do tego niezwykle wygodna i opłacalna.

W naszej wypożyczalni instrumentów dętych można wybrać dla siebie wymarzony sprzęt, bez ryzyka drogiego zakupu. Niewysoki miesięczny abonament daje szansę dobrze się z nim zapoznać w zaciszu własnego domu, na zajęciach itp. Po upływie minimalnego okresu najmu można w każdej chwili wymienić lub oddać instrument. Jeśli zaś wyjątkowo się spodoba, można przedłużyć umowę aż spłaci się go w całości albo od razu wpłacić z góry ustaloną kwotę.