Aktualności

Gitarowy Rekord Guinnessa 2023!

 
Już 1 maja we Wrocławiu odbędzie się największe gitarowe🎸 wydarzenie tego roku! Gitarowy Rekord Guinnessa!
Pragniemy Was na nie zaprosić i jednocześnie przypomnieć, jak było rok temu – a było na prawdę SUPER🔥🔥🔥! Liczymy, że w tym roku będzie jeszcze lepiej i wspólnie pobijemy Gitarowy Rekord Świata🌏 Liczymy na Twoją obecność🤜🤛!
Nie masz gitary🎸? To nic! Przyjdź na stoisko Vibe na placu przy ul. Kuźniczej, wypożyczmy Ci gitarkę lub ukulele. Zapraszamy☺️!
 

Zapisy i program wydarzenia

Gitarowy Rekord Świata 2023 już 1 maja we Wrocławiu! Trwa rejestracja uczestników.
Aby ustanowić nowy rekord potrzebujemy 7676 gitar.
W imieniu Organizatorów zapraszamy gitarzystów do rejestracji swojego udziału pod linkiem: https://zgloszenia24.pl/f/gitarowy-rekord-swiata-2023
Wcześniejsza rejestracja uprości procedurę zapisów na miejscu we Wrocławiu.
Przypominamy, że każdy uczestnik musi potwierdzić swój udział w biciu Gitarowego Rekordu Świata osobiście na miejscu. Końcowa rejestracja we Wrocławiu będzie możliwa w dniach:
– 30.04.23 w godz. 13.00 – 22.00 w punkcie rejestracji gitarzystów przy wejściu na koncerty 3-Majówki 2023, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
– 1.05.23 w godz. 10.00 – 15.45 w punkcie rejestracji gitarzystów na wrocławskim Rynku w okolicy pomnika A. Fredry
Podczas rejestracji należy mieć ze sobą instrument (gitarę, gitarę basową, ukulele, mandolinę lub inny instrument strunowy) i umieć na nim zagrać „Hey Joe” Jimiego Hendrixa ( 5 akordów C G D A E)
Umiejętność gry może być sprawdzona w budzących wątpliwość przypadkach.
Instrumenty zabawkowe lub imitacje instrumentów nie będą dopuszczane do rejestracji.
W Hali Stulecia dostępna będzie przechowalnia gitar i wzmacniaczy czynna 30 kwietnia i 1 maja.
Zarejestrowanym gitarzystom przysługują ulgowe bilety na koncerty festiwalu 3 -Majówka 2023, których rozkład znajduje się na stronie www.3-majowka.pl
Ulgowe bilety z 30% zniżką można nabywać już teraz online tutaj: https://iframe79.biletyna.pl/ z zastrzeżeniem, że będą one ważne wyłącznie z opaską uczestnika Gitarowego Rekordu Świata 2023, którą otrzymacie w momencie osobistej rejestracji.
Spotkajmy się we Wrocławiu – Mieście Gitary!
 
Odtwórz wideo

Powiązane Artykuły