Aktualności, Prezentacje partnerów

Lighting Center partnerem Vibe!

Lighting Center

Vibe aktywnie rozbudowuje sieć swoich partnerów, stawiając na współpracę z renomowanymi i sprawdzonymi firmami z całej Polski. To daje dostęp do najlepszych produktów, które następnie możemy udostępniać klientom w ramach naszej wypożyczalni. Wybraliśmy sklepy muzyczne, które mają imponujący i zarazem różnorodny asortyment instrumentów najwyższej jakości. W tym wpisie przybliżamy jedno z takich miejsc – sklep Lighting Center.

Krótka charakterystyka Lighting Center

Lighting Center to sklep muzyczny, który stawia na jakość sprzętu oraz na konkurencyjne ceny. Tu zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę klienta, bo pracownicy każdego dnia starają się o to, żeby wszyscy znaleźli idealne rozwiązania na miarę swoich muzycznych potrzeb. Zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem w doborze odpowiednich produktów.

Działalność firmy obejmuje zarówno sprzedaż online (za pośrednictwem strony internetowej lightingcenter.pl), jak i działalność stacjonarną – przy ul. Pokoju 91 w Będzinie. Na miejscu do dyspozycji klientów są trzy showroomy, w których pracownicy Lighting Center są w stanie zaprezentować konkretny sprzęt, a klienci mogą go nie tylko dokładnie zobaczyć, ale i przetestować przed dokonaniem zakupu.

Asortyment sklepu

Lighting Center zapewnia bogaty asortyment produktów, związanych z nagłośnieniem estradowym, oświetleniem scenicznym, sprzętem DJ-skim, nagłośnieniem radiowęzłowym oraz instrumentami. Oferta sklepu obejmuje aktualnie około 40 tysięcy rzeczy, zapewniając klientom kompleksowe wsparcie. To sprawia, że produkty, które oferuje Lighting Center, można wykorzystać w różnych sytuacjach. Przydają się do nagłośnienia imprez, koncertów, czy eventów. Doskonale sprawdzają się również w studiach dźwiękowych oraz w salach bankietowych i konferencyjnych.

Dokładniej mówiąc, w ofercie sklepu muzycznego można znaleźć szeroki wybór instrumentów muzycznych, w tym gitary, pianina, keyboardy, perkusje oraz wiele innych. Lighting Center współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak JBL, AKG, Soundcraft, Crown, Focusrite, Bose, Electro-Voice, Casio, Cort, Ibanez, Korg, Allen&Heath, Pioneer DJ, Shure, Sennheiser i wieloma innymi. Dla klientów to gwarancja najwyższej jakości sprzętu i zarazem jego niezawodności. Sklep oferuje również szeroki wybór akcesoriów muzycznych (m.in. kable, stojaki, pokrowce, płyny do wytwornic efektów itp.), które są niezbędne dla muzyków i DJ-ów w ich codziennej pracy.

Klienci Lighting Center

Asortyment sklepu jest wykorzystywany przez mocno zróżnicowane grupy klientów – zarówno pod kątem umiejętności, jak i budżetu. Jest dedykowany do osób zaawansowanych, które poszukują profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości, a także do ludzi rozpoczynających swoją przygodę z muzyką i z nagłośnieniem.

W praktyce z oferty sklepu oraz z porad ekspertów Lighting Center regularnie korzystają na przykład muzycy, DJ-e, instalatorzy audio i oświetlenia, a także realizatorzy dźwięku oraz osoby prowadzące studia nagraniowe, czy kluby muzyczne.

Współpraca z Vibe

Część asortymentu Lighting Center jest przeznaczona nie tylko do sprzedaży, ale i do wynajmu. To efekt współpracy sklepu muzycznego z Vibe, dzięki której klienci mają łatwy dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz do najnowszych trendów w dziedzinie nagłośnienia i oświetlenia estradowego. Mogą korzystać ze sprzętu z wysokiej półki bez konieczności jego kupowania. Choć trzeba zaznaczyć, że zakup też jest możliwy.

Przechodząc do szczegółów… Wynajem instrumentu muzycznego może się oczywiście zakończyć oddaniem sprzętu i zakończeniem umowy, ale dany produkt można również wymienić na kolejny i na przykład testować inny model. Można także po prostu przedłużyć umowę i na z góry określonych warunkach dalej opłacać za niego niewielki, comiesięczny abonament. Na tym jednak nie koniec, bo w dowolnym momencie taki sprzęt da się również wykupić – wówczas klient zyskuje na własność to, co samodzielnie sprawdził i co doskonale zna.

Informacje o tym, jakie produkty sklepu można wynająć, znajdziecie w katalogu Vibe. W lewym górnym rogu naszej strony wystarczy wybrać dowolny rodzaj instrumentów czy sprzętu, a następnie w sekcji „lokalizacja” wybrać Lighting Center Będzin. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tego sklepu muzycznego.

OŚWIETLENIE (176)

NAGŁOŚNIENIE (948)

Interfejsy audio (53)