Aktualności, Prezentacje partnerów

RNR – zaufany partner Vibe!

RNR zaufany partner Vibe

Vibe współpracuje jedynie z renomowanymi, sprawdzonymi partnerami z całej Polski. Dzięki temu mamy dostęp do najlepszych produktów, które udostępniamy w ramach naszej wypożyczalni. Wyselekcjonowaliśmy sklepy muzyczne, które posiadają bogaty, zróżnicowany asortyment instrumentów najwyższej jakości. W tym wpisie przybliżamy jedno z takich miejsc – sieć sklepów RNR!

Historia RNR

RNR to stały punkt na muzycznej mapie Warszawy – działa już od ponad 20 lat, operując w samym sercu miasta, przy ulicy Polnej 30. Posiada również e-sklep w sieci, pod adresem rnr.pl – gdzie zawsze znajdziesz najlepsze instrumenty, nagłośnienie i akcesoria.

Jakie dokładnie? Nie brakuje głośnych marek, a właściwie są one na pierwszym planie: Gibson, Epiphone, Martin, Taylor, Elixir, Focal, Nexo… Wszystkie modele można wypróbować na miejscu, kierując się wskazówkami doświadczonego personelu.

W 2022 warszawski lokal przeszedł modernizację, która obejmowała remont lokalu, rebranding oraz znaczące poszerzenie oferty. Powstała wówczas także otwarta z pompą przestrzeń do pracy z audio, wyposażona w innowacyjny sprzęt marki Focal – ewenement na skalę całego kraju.

Sklep RNR Warszawa wyróżnia się nie tylko świetnym asortymentem, ale też estetyczną ekspozycją. Instrumenty prezentują się w wyjątkowy sposób, a każdy z nich można wziąć do ręki i wypróbować. Panuje tu atmosfera zbliżona bardziej do klubu muzycznego niż do tradycyjnie pojmowanego sklepu z instrumentami.

Asortyment RNR

RNR jest unikalnym salonem, specjalizującym się w gitarach marek premium, czyli m.in. Gibson, Martin czy Taylor. Na miejscu można znaleźć najlepsze, najsłynniejsze modele, nie wyłączając tych limitowanych do ledwie kilkuset egzemplarzy (z czego do Polski zazwyczaj trafia jeden). Dlatego sklep jest tak popularny wśród gwiazd.

Poza gitarami, asortyment obejmuje wzmacniacze i efekty, instrumenty klawiszowe, perkusje, a także sprzęt studyjny, DJski i nagłośnieniowy.

Dodatkowo w ofercie dostępne są rozmaite inne produkty muzyczne, takie jak m.in. oświetlenie, kable/przewody czy gadżety. Oferta cały czas jest aktualizowana i rozszerzana, dlatego jak najbardziej warto regularnie odwiedzać punkt. Często trzeba się pospieszyć, by uprzedzić profesjonalnych muzyków, którzy chętnie zaglądają do sklepu!

Niedawno w warszawskim salonie uruchomiono dodatkową usługę, jaką jest Muzyczna Pierwsza Pomoc. Pracownicy zapewniają wsparcie w zakresie konserwacji sprzętu, np. wymieniają struny, czyszczą i pielęgnują wszystkie elementy czy regulują menzurę. Opcja jest dedykowana dla gitarzystów (grających na modelach elektrycznych, klasycznych, akustycznych czy basowych), a także miłośników ukulele.

sklep rnr warszawa vibe

Klienci RNR

Klientami RNR są muzycy na różnym stopniu zaawansowania. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno osoby dopiero zaczynające swoją karierę, jak i wymagający profesjonaliści od lat występujący na scenie.

Sklep słynie z tego, że często można w nim spotkać słynne gwiazdy, np. Jana Borysewicza (Lady Pank), Piotra Roguckiego, Marka Szajdę (Big Cyc) czy Aleksandra Milwiw-Barona (Afromental).

Ideą RNR jest to, że jest czymś znacznie więcej, niż sklepem muzycznym – każdy klient to gość tego wyjątkowego miejsca.

Doświadczona obsługa zapewnia w pełni indywidualne wsparcie, chętnie służy radą i z autentycznym zaangażowaniem zaprezentuje wybrane modele.

RNR ważnym miejscem na muzycznej mapie Warszawy

Salon RNR jest świetnym sklepem, ale działa także jak hub dla muzyków z całej Polski. Co ważne, mają do niego dostęp nie tylko gwiazdy, ale też początkujący gitarzyści.

W miejscu tym często odbywają się spotkania z artystami, mini koncerty oraz inne eventy, które stanowią doskonałą okazję do poznania sław czy nawet networkingu. W ten sposób mogą komunikować się ze sobą i wymieniać wrażeniami osoby o różnym doświadczeniu oraz stażu w branży.

Forma sklepu RNR jest inspirowana amerykańskim show roomem Gibson Garage, który umożliwia lepsze zapoznanie się ze sprzętem oraz stwarza wiele okazji do intrygujących muzycznych spotkań.

vibe rnr warszawa

RNR + Vibe – jak to działa?

RNR we współpracy z Vibe udostępnia część swojego asortymentu w usłudze najmu. Oznacza to, że wybrane produkty można wypożyczyć w ramach niewysokiego miesięcznego abonamentu. Opcja ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które np. chcą dobrze przetestować sprzęt przed zakupem, potrzebują go tylko na jakiś czas albo szukają alternatywnego sposobu finansowania.

Po upływie minimalnego okresu najmu instrument da się w każdej chwili oddać, wymienić, zachować na dłużej (prolongując umowę) lub wykupić na własność – od razu albo po spłaceniu jego pełnej wartości w ratach abonamentu. Produkty można znaleźć zarówno na stronie RNR (można zauważyć przy nich przycisk „wynajmij”), jak i w katalogu Vibe. Wszystkie formalności załatwia się zdalnie, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Sprzęt zostaje wysłany kurierem pod wskazany adres albo przygotowany do odbioru we wskazanym punkcie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą instrumentów RNR Warszawa dostępnych w Vibe!

Powiązane Artykuły