WYPOŻYCZALNIA INSTRUMENTÓW DLA SZKÓŁ MUZYCZNYCH

Dzięki współpracy z Vibe możesz pozyskać nowy, markowy sprzęt dla swoich uczniów oraz rozwinąć naukę gry online! U nas możesz wynająć dowolny sprzęt na atrakcyjnych warunkach, z opcją wykupu, a swoim uczniom możesz zarekomendować sprawdzony sprzęt. Vibe

Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 510 510 092,  na adres mail info@vibe.pl lub podaj nam swoje dane kontaktowe:

  Udowodnij, że jesteś człowiekiem, wybierając samolot.

  Wypożyczalnia instrumentów – co zyskujesz we współpracy z Vibe?

  WYNAJEM NOWYCH INSTRUMENTÓW

  NISKIE RATY, ZEROWE KAUCJE, OPCJE WYKUPU

  U nas możesz wypożyczyć niemal dowolny sprzęt dla swojej szkoły nauki gry. Płacisz tylko miesięczne raty, bez zobowiązań, ale z opcją wykupu sprzętu w dowolnym momencie trwania wynajmu. Wynajmujesz tak długo jak chcesz, a następnie wymieniasz na nowy. Przy długoterminowej współpracy redukujemy kaucje umowne nawet do zera!

  PROMOCJA TWOJEJ SZKOŁY

  WYPOŻYCZALNIA INSTRUMENTÓW DLA UCZNIÓW

  Stworzymy dla Twojej szkoły dedykowaną podstronę z ofertą instrumentów, które chciałbyś polecać swoim uczniom. Będzie to także wizytówka Twojej szkoły i dodatkowa promocja!

  NAUKA GRY ONLINE

  POZYSKAJ NOWYCH UCZNIÓW

  W ramach wynajmu instrumentów na naszej platformie dostępnej także w sklepach muzycznych zaoferujemy naszym Klientom Twoje pakiety nauki gry online. Dzięki temu dotrzesz do nowych adeptów nauki gry w całej Polsce.

  JAK DZIAŁA WYPOŻYCZALNIA INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

  Uruchomienie współpracy z nami jest niezwykle proste, a nasza platforma jest bardzo intuicyjna.
  TWOJE USŁUGI

  WPROWADŹ SWOJĄ OFERTĘ

  Po zawarciu umowy otrzymasz dane do logowania w panelu administracyjnym Vibe. Tam możesz wprowadzić swoją ofertę pakietów nauki gry, które oferować będziemy naszym Klientom wynajmującym instrumenty na terenie całej Polski.

  POZYSKUJ NOWYCH UCZNIÓW

  USTAW PARAMETRY TWOJEJ OFERTY

  W panelu użytkownika Vibe ustawisz wszystkie parametry niezbędne do oferowania Twoich pakietów nauki gry. Możesz nimi dowolnie zarządzać. My zadbamy o ich promocję! W momencie, gdy Klient wynajmie instrument wraz z Twoim pakietem nauki gry, 

  Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 510 510 092,  na adres mail info@vibe.pl lub podaj nam swoje dane kontaktowe:

   Udowodnij, że jesteś człowiekiem, wybierając samolot.

   Nasze Partnerskie Szkoły Nauki Gry

   Gama Piano Studio to prywatna szkoła gry na pianinie w Warszawie stworzona z pasji do muzyki fortepianowej oraz szerokiej popularyzacji gry. Szkoła oferuje profesjonalne zajęcia i kursy gry na fortepianie i instrumentach klawiszowych oraz szkolenia i kursy pianina dla dzieci oparte na międzynarodowym systemie nauczania metodą amerykańską oraz metodą Suzuki. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów. Z oferty Szkoły możesz skorzystać także w ramach naszych pakietów wynajmu instrumentów. Sprawdź opcje Usług dodatkowych na ekranie podsumowania zamówienia!

   Szkoła Gitary Artura Lesickiego – Online to doskonale wkomponowana w oczekiwania współczesnego świata forma rozpowszechnienia wiedzy z zakresu sztuki gitarowej na niespotykaną dotąd w naszym kraju skalę! Z oferty lekcji nauki gry online możesz skorzystać także w ramach naszych pakietów wynajmu instrumentów. Sprawdź opcje Usług dodatkowych na ekranie podsumowania zamówienia!

   Dom Pełen Muzyki – prywatna praktyka korepetytorska na terenie miasta Łodzi, oraz w formie lekcji online. Zajęcia prowadzi doświadczony nauczyciel z wieloletnią praktyką i odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą usługi i cennikiem pod linkiem: https://www.dompelenmuzyki.pl/nauka-gry-na-pianinie/