Aktualności

Poznaj nasz VIBE ROOM!

Vibe Room

VIBE ROOM w samym sercu Wilanowa już otwarty. To miejsce, w którym pod okiem specjalistów wynajmiesz instrument muzyczny bez konieczności kupowania.

Poznaj VIBE ROOM

VIBE ROOM to kolejny krok w rozwoju naszej wypożyczalni instrumentów muzycznych. Po kilku latach działania online, przyszedł czas, by spotkać się osobiście z każdym kto chce zacząć przygodę z muzyką lub wskoczyć na jej kolejny poziom.  Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 20 tysięcy instrumentów muzycznych, a systematycznie powiększamy asortyment, nawiązując współprace z kolejnymi sklepami na terenie całego kraju.

Zobacz krótką relację z wnętrza VIBE ROOMu

=

Idealnie miejsce dla początkujących i profesjonalistów

VIBE ROOM odwiedzają zarówno początkujący, jak i profesjonaliści. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują pomocy w doborze pierwszego instrumentu oraz tych, którzy już go posiadają, ale myślą nad kolejnym. W siedzibie VIBE przy Alei Rzeczypospolitej 20 cały czas są specjaliści, którzy dobierają sprzęt na podstawie rozmowy z zainteresowaną osobą. Nie ma dla nas znaczenia doświadczenie oraz umiejętności wynajmującego. Chcemy zarażać pasją do gry każdego, kto ma na to ochotę.

Wynajmuj instrumenty z dowolnego miejsca

Oczywiście jeśli chcesz wynająć wymarzony sprzęt muzyczny nie musisz specjalnie przyjeżdżać do VIBE ROOMU. Wszystko załatwisz poprzez nas system na stronie internetowej. Samo zamówienie jest proste i zajmuje chwilę. Najbardziej czasochłonny może okazać się sam wybór sprzętu.

Wśród najbardziej popularnych instrumentów muzycznych znajdują się gitary, pianina cyfrowe, głośniki czy wzmacniacze. Wybierz sprzęt, na który możesz sobie pozwolić. Nie wiążemy Cię skomplikowanymi umowami i pozostawiamy wybór związanych z decyzją wykupu lub oddania sprzętu po okresie najmu.

 

NAGŁOŚNIENIE (945)

KLAWISZOWE (1351)

GITARY (4446)

Powiązane Artykuły