Najlepsze praktyki, Nauka gry

Gitarowy Rekord Świata

Kolejny rekord świata pobity!

🎸 Co roku, 1 maja, tysiące miłośników gitary spotykają się we Wrocławiu, by w największej gitarowej orkiestrze świata (Gitarowy Rekord Guinnessa) zagrać wspólnie wielki przebój Jimiego Hendrixa „Hej Joe”.

W tym roku impreza została zorganizowana po raz 20-ty, a do pobicia rekordu przystąpiło 7676 zarejestrowanych uczestników. Rekord świata został oczywiście pobity 🏆 i prawdopodobnie będzie bity jeszcze przez wiele lat.  Jest to absolutny fenomen na skalę światową! 🥇

🎼 Ta kilkudniowa muzyczna uczta promująca wszelkie formy muzykowania obejmowała całą masę koncertów, a także warsztatów muzycznych, wystaw, spotkań autorskich i pokazów filmowych. Łącznie w imprezie brało udział kilkanaście tysięcy osób.

❤️ g4.rent

My także – jako partner wydarzenia – zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów do wzięcia udziału i przyczyniliśmy się do pobicia rekordu oferując sporą pulę instrumentów do wypożyczenia na miejscu, w dniu imprezy 🎸🪕🎸

Zainteresowanie przeszło jednak nasze najśmielsze oczekiwania! Weźmiemy to pod uwagę planując udział w przyszłych edycjach Gitarowego Rekordu Świata 😃 Ogromne brawa i podziękowania dla organizatorów, a także wykonawców i wszystkich pasjonatów muzyki (nie tylko gitarowej) 😎

Wypożyczalnia instrumentów muzycznych

Zakup wysokiej klasy instrumentu muzycznego to niełatwe zadanie. Wiele osób ma kłopot z wyborem zakupem właściwego urządzenia, ponieważ jest to na ogół duży wydatek. Nawet profesjonaliści często zwlekają z podjęciem decyzji – trudno jest ocenić możliwości instrumentu, zanim się go gruntownie przetestuje. Jeśli nie spełni oczekiwań, naraża się na straty. Nie trzeba jednak ryzykować, decydując się na zakup w ciemno. Istnieje lepsze rozwiązanie! Jako pierwsza ogólnopolska internetowa wypożyczalnia sprzętu muzycznego, oferujemy wynajem instrumentów online z opcją wykupu.

W jaki sposób działamy?

Jesteśmy nowoczesną wypożyczalnią instrumentów muzycznych online, która oferuje możliwość najmu wybranego sprzętu. Wszystkie produkty z oferty są częścią asortymentu naszych partnerskich sklepów muzycznych z całej Polski. Proponujemy niezwykle przystępne warunki umowy – na określony czas możesz wypożyczyć wybrany instrument, płacąc jedynie niewysoki abonament. W razie czego, masz prawo go zwrócić lub wymienić. Kiedy zaś wyjątkowo Ci się spodoba, udostępniamy także opcję wykupu. Nie musisz inwestować dużych kwot w sprzęt, którego nie znasz – przetestuj wybrany model w praktyce, by w pełni świadomie ocenić jego możliwości.

Wygoda i elastyczność

Wypożyczalnia instrumentów online to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają rozwijać swoje hobby. Z naszych usług często korzystają także bardziej zaawansowani muzycy i twórcy, którzy chcą po prostu znaleźć najlepszy sprzęt dla siebie. Opcja ta jest niezwykle wygodna – wszystkie formalności można załatwić zdalnie. Wybrany produkt zostanie przygotowany do odbioru na miejscu we wskazanym sklepie muzycznym albo wysłany kurierem na podany adres. Jeśli z jakichś względów nie spełni oczekiwań, po upływie minimalnego okresu najmu bez problemu można go oddać lub wymienić. Kiedy zaś w ten sposób znajdzie się wymarzony sprzęt, wystarczy spłacić go do końca w ratach albo od razu wykupić.

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni instrumentów online Vibe! Masz jakieś pytania albo potrzebna jest Ci profesjonalna porada? Skontaktuj się z nami – nasza doświadczona obsługa chętnie pomoże znaleźć odpowiedni model!

Więcej informacji na temat wyboru oraz wypożyczenia instrumentu, znajdziesz na naszych stronach z poradami lub w zakładce „Opis procesu wynajmu”.

Instrumenty muzyczne (7828)

GITARY (4042)

KLAWISZOWE (1284)

STUDIO (717)

Powiązane Artykuły